Економіка

“Укрнафта” замовить партію цистерн на автомобільному шасі КрАЗ

Партнерські відносини «АвтоКрАЗу» із найбільшою нафтовидобувною компанією України отримали своє продовження. ПАТ «Укрнафта» традиційно замовляє у вітчизняного виробника — заводу «КрАЗ», спецтехніку різного призначення, в основному — повнопривідні моделі із високими ходовими параметрами.

Передає  прес-служба ПАТ “АвтоКрАЗ”.

КрАЗ-63221 підвищеної прохідності й призначений для монтажу установок промислового призначення і технологічного обладнання та експлуатації дорогами всіх категорій і бездоріжжям. Закуповують автотехніку у кольоровій гамі корпоративних кольорів ПАТ «Укрнафта» (синій, білий).

Автоцистерну нафтогазопромислову типу АЦНГ-10 на автомобільному шасі КрАЗ-63221 буде виготовлено у співпраці з «45 ЕМЗ». Вона призначена для транспортування нафти, нафтопродуктів, нафтосуміші, ПММ, робочих рідин (крім кислот, лугів, та інших агресивних середовищ) та подачі їх до змішувальних або помпових агрегатів при ремонті свердловин на промислових об’єктах нафтогазовидобутку.

Цистерна АЦНГ-10: матеріал — корозійностійка нержавіюча сталь товщиною не менше 4мм, овальної форми поперечного перерізу; автомобільне шасі КрАЗ-63221: колісна формула — 6×6; двигун дизельний турбо Євро-5, із рідинною системою охолодження, потужність двигуна — 375 к. с., наявність системи АБС, тахографа, пасків безпеки для водія та пасажирів.

АЦНГ-10 на автомобільному шасі КрАЗ-63221 поповнять автопарки нафтогазодобувних управлінь у Львівській, Івано-Франківській, Полтавській та Сумській областях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України