Економіка

Підписано договір на постачання до Києва 15 тролейбусів “Богдан” надвеликої місткості

КП “Київпастранс” та ДП “АСЗ № 1” АТ “АК “Богдан Моторс” уклали договір про постачання 15 тролейбусів надвеликої місткості.

9 грудня стало відомо, що Київ отримає нові тролейбуси Богдан Т901.17. Зважаючи на те, що спосіб оплати вибрано у формі післяоплати виробник не чекав підписання контракту, а ще в листопаді почав збирати новий рухомий склад, який вже з дня на день почне прибувати до філій підприємства “Київпастранс”. Всі тролейбуси мають надійти до кінця цього року. Це була третя спроба укладання договору, попередні дві не були успішними.

Вартість одного тролейбуса, включаючи ПДВ – 11 млн 537 тис. 146 грн, загальна сума – 173 млн 57 тис. 190 грн. Новинки, які постачались за контрактом 2019 року коштували місту 10 млн 980 тис. грн, що на 557 тис. 146 грн дешевше, ніж за цьогорічною домовленістю.

Комплектація така ж як і у попередніх тролейбусів Богдан Т901.17— СУ ТОВ “Політехносервіс” (м. Бровари), маршрутовказівники фірми “Гранато” (м. Київ), сидіння VEEM МеталАвтоПром (м. Львів).

Є вірогідність, що на цій партії будуть встановлені двигуни ризького виробництва, які підприємство почало використовувати з часу реалізації полтавського замовлення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.