Авторські статті

Підмосков’я тоне в каналізаційних відходах

"Ми тонемо в каналізації, взимку буде пекло", - працівники ЖКГ Підмосков'я збунтувалися

Підмосков’я, яке насилу пережило минулу зиму через аварії в опалювальній системі, вирішило бити на сполох заздалегідь. Першими на бунт на колінах зважилися співробітники ЖК, на яких, якби чогось не сталося, посипляться всі шишки.

Комунальники підмосковного міста Чехов вийшли на мітинг і спробували донести до влади інформацію про плачевну ситуацію в місті.

По-перше, вони поскаржилися на мізерні зарплати, які, до того ж, ще й платять із великими затримками. Вони також відверто розповіли про катастрофічний стан системи ЖКГ у місті. Ситуація настільки серйозна, що майбутню зиму вона не витримає.

“Ми просимо вас звернути свою увагу на наше місто, яке розвалилося цілком і повністю. Ми тонемо в каналізації. Опалювальний сезон буде просто зірвано, замерзнуть люди. Ми всі звільнимося і підемо, і ці котельні ніколи в житті ніхто не запустить. Люди, які працювали по 30 років, збираються писати на звільнення. Нових операторів немає, зарплати дуже маленькі, мізерні. Великі котельні перебувають у дуже жахливому стані. Оператори туди працювати не йдуть. Каналізація у нас тече, теж не працюють. КНС (каналізаційно-насосні станції – ред.) теж у жалюгідному стані. Усе перебуває в аварійному стані. Місто Чехов у занепадницькому стані! Повністю. Адміністрація нічого не робить, тільки пише відписки, що котельні готові до запуску. Та жодна котельня не готова до опалювального сезону! Жодна! Навіть якщо їх запустять, вони всі накриються мідним тазом, повзлітають у повітря. Розмовляти з нами не хочуть, зарплату не платять. За людей взагалі нас не вважають”, – розповіли росіяни.

Зазначимо, що Чехов розташований лише за 60 км від столиці Росії – Москви. Є підстави вважати, що майбутньої зими комунальна катастрофа накриє цілу низку російських регіонів.

Зазначимо, що минулої зими Росія зіткнулася з серією серйозних комунальних аварій, які охопили кілька регіонів. Основною причиною більшості інцидентів стали застарілі системи ЖКГ, які не витримували екстремально низьких температур і навантажень. Унаслідок аварій на теплотрасах і водогонах десятки тисяч людей залишалися без тепла і води, що викликало невдоволення і протести. Особливо гостро ситуація загострилася в Сибіру і на Далекому Сході, де погодні умови традиційно суворі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України