Війна РФ проти України

Підліток із Маріуполя намагався повернутися до України, його затримали та повернули до РФ

На російсько-білоруському кордоні силовики рф зупинили підлітка, депортованого з Маріуполя і переданого під опіку в росії. Хлопчик намагався повернутися до України.

Російська служба ВВС повідомляє подробиці з прес-конференції «уповноваженої з прав дитини» РФ Марії Львова-Бєлова 4 квітня.

Юнака звуть Богдан Єрмохін, питання про нього поставив кореспондент державного телеканалу «Росія». Він також згадав, що зараз його колеги знімають для підлітка репортаж.

За словами кореспондента «росії», Богдана «за допомогою маніпуляцій та погроз намагалися виманити назад на територію України».

«Так, обманним шляхом хлопця було вивезено, ми його зловили на кордоні з Білоруссю, — підтвердила Львова-Бєлова. — В останній момент встигли з силовими структурами зупинити його на кордоні».

За словами уповноваженої, Єрмохіну надавали допомогу кілька людей, яких вона назвала «агентами» — зокрема, йому організували машину з водієм і «скидали грошей».

З незалежних джерел ВПС відомо, що на момент початку повномасштабного вторгнення Богдан Єрмохін був сиротою та його законним представником був директор маріупольського коледжу, де юнак навчався (це нормальна практика для підлітків старшого віку).

Де зараз Єрмохін і що з ним відбувається, невідомо. У свої акаунти в соцмережах він востаннє заходив рано-вранці 23 березня.

Нагадаємо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна та уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Бєлової. Обидва, ймовірно, відповідають за військовий злочин — незаконну депортацію дітей та їх незаконне переміщення з окупованих територій України на територію російської федерації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України