Новини

Підключення інтернету, який працює завжди

Підключення інтернету, який працює завжди

Необхідність в підключенні інтернету може виникнути в будь-який момент: при переїзді в інше житло, під час відкриття нового офісу, у випадку, коли попередній провайдер не влаштовує по вартості і якості послуг. В такому разі варто виважено підійти до вибору оператора, який надаватиме найкращі послуги по підключенню інтернету за адресою.

Швидкість, доступність, підтримка 24/7 – інтернет від UTELS

Проведенням інтернету за конкретною адресою в Києві і області займаються багато спеціалізованих телекомунікаційних компаній, кожна з яких пропонує свої умови і тарифи. Не завжди просто знайти саме того оператора, котрий зможе гарантовано забезпечити безперебійність роботи інтернету та заявлені параметри його швидкості. Тому варто витратити трохи більше часу на пошук надійної компанії, співпрацею з якою замовник буде повністю задоволений.

В першу чергу потрібно дізнатися, хто з операторів надає  послуги з підключення інтернету за адресою, де планується виконувати ці роботи.  Мешканцям м. Київ і Київського району варто звернути увагу на надійного провайдера UTELS, який більше 12 років надає повний пакет послуг з підключення до інтернету і обслуговування своїх абонентів.

Основні переваги оператора UTELS:

  • Компанія використовує високотехнологічне обладнання та найновіші технології, що гарантує забезпечення стабільно високої швидкості передачі даних і надійність з’єднання.
  • Кожен проект, незалежно від його масштабів та рівня складності, виконується у встановлені терміни завдяки злагодженим діям команди професіоналів з великим досвідом роботи в сфері телекомунікацій.
  • Використання якісного обладнання дозволяє гарантувати безперебійну роботу інтернету навіть у випадку перебоїв з електропостачанням, чи під час високих навантажень. Нові чи постійні абоненти UTELS можуть підключити гігабітний інтернет, який працює без світла по технології GPON чи з використанням “звитої пари”.
  • Можливість термінового підключення протягом 24-48 годин. Бригада кваліфікованих досвідчених технічних спеціалістів оперативно виконає всі роботи без залучення субпідрядників.
  • Якісна і вчасна технічна підтримка 24/7. Команда інженерів, проектувальників, технічних спеціалістів UTELS працює злагоджено і професійно, що дозволяє оперативно вирішувати як складні, так і прості запити від кожного абонента чи нового клієнта. Аварійні бригади виїзжають на виклик цілодобово.
  • Безпека абонентів, що користуються інтернетом, підключеним компанією УТЕЛС, гарантується шляхом використання комплексної системи захисту інформації користувачів. Це убезпечує витік даних і перешкоджає несанкціонованому доступу до них.

UTELS активно розширює свою мережу, використовуючи для цього найсучасніше обладнання, передові технічні рішення і високий інтелектуальний потенціал своїх технічних спеціалістів. Це дозволяє надавати послуги високої якості і гарантувати задоволення запитів кожного абонента. На сайті  https://utels.ua/rates-for-home-users можна дізнатись більше про підключення домашнього інтернету та інтерактивного телебачення на вигідних умовах.

Домашній інтернет від UTELS це вигідні умови підключення, можливість підібрати оптимальний варіант з швидкістю від 50 Мбіт/сек до 1000 Мбіт/сек.

Правильний вибір інтернет-провайдера дозволить користуватися доступом до всіх можливостей всесвітньої мережі максимально комфортно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України