Новини

Підключення двох роутерів. Ідеї для покращення інтернету в офісі

Кожен власник домашнього чи офісного роутера обов’язково стикається з багатьма незручними проблемами. Наприклад, коли сигнал бездротового інтернету не дотягує до краю приміщення чи взагалі зникає на певній відстані. Такі неполадки з інтернетом у Львові дуже незручні для власників великих приміщень або якщо між кімнатами існують певні перешкоди, що не дозволяють дотягувати сигналу на всю площу. Наприклад, це може статись через товсті стіни. Для того щоб ефективно працював гігабітний інтернет, можна використовувати другий роутер, який можна підключити до головного. Таким чином можна ефективно розширити радіус покриття інтернету. А як саме це зробити, ми і поговоримо в цій статті.

Яким чином можна з’єднувати два роутери?

Існує два основних методи, як можна під’єднати два маршрутизатори один з одним. Це як за допомогою кабелю, так і при використанні бездротової мережі. Звичайно, кожен з таких способів має свої особливості та переваги. Що буде при підключенні роутерів по мережі Wi-Fi?

  • вірогідність нестабільного зниження та періодичного падіння швидкості:
  • підключення без дротів, що дуже зручно, особливо для великих приміщень.

А що очікувати після підключення по мережевому кабелю?

  • потрібно протягнути кабель, а це буває дуже незручно, якщо роутери розташовані на різних поверхах чи приміщеннях;
  • інтернет по кабелю буде стабільний та за тою швидкістю, яку обрали при підключенні в провайдера LinkCom.

Як з’єднують роутери по Wi-Fi мережі?

У випадку приєднання маршрутизаторів все звучить більш менш зрозуміло. Оскільки потрібно взяти інтернет-кабель певної зручної для вас довжини та поєднати ними два роутери. Головний роутер під’єднується кабелем через LAN роз’єм, а другорядний через WAN роз’єм.

Проте як це зробити за допомогою бездротового з’єднання?

В цьому випадку буде головний роутер та другорядний. Лідер буде роздавати сигнал вай-фай іншим. Одразу повідомимо вам відповідь на поширене питання: ці маршрутизатори можуть бути від різних брендів і не обов’язково підключати пристрої від одного виробника, щоб вони могли конектитись. Однак, спеціалісти все ж рекомендують так робити для того щоб убезпечити себе від непередбачуваних збоїв.

Як під’єднати по вай-фай два роутери бренду TP-Link? Корисна інструкція

  1. Для початку в налаштуваннях головного маршрутизатора необхідно змінити його мережевий канал. Зайдіть в налаштування вашого роутера та знайдіть там таблицю Wireless. Там знайдете рядок, який відповідає за вибір каналу. Потрібно виділити будь-який канал і після цього натиснути на клавішу збереження.
  2. Після цього треба виправити статичну адресу пристрою. Важливо зробити так, щоб адреса була налаштована в режимі WDS. Щоб це зробити, зайдіть у вкладку “Network – LAN”, там буде рядок IP, де необхідно змінити останній символ таким чином, щоб ваші пристрої не конфліктували. Після зроблених маніпуляцій необхідно буде зберегти зміни та перезавантажити роутер.
  3. В таблиці Wireless буде рядок, який позначає ім’я мережі. Там вказується ім’я другої вай-фай мережі. А от в полі Channel напишіть ідентичний канал, який вказується у налаштуваннях головного роутера. Додайте ще навпроти Enable WDS Bridging галочку. І ще натисніть Survey. Дуже важливо обрати мережу, з якою роутер буде приймати інтернет й після цього натиснути кнопку Connect.
  4. Необхідно обрати тип безпеки мережі, що знаходиться в меню Key type, а там де рядок з паролем, напишіть надійний пароль, збережіть його та перезавантажте роутер.
  5. Як тільки роутер перезавантажиться. то заходьте в налаштуваннях в “Status” там навпроти WDS Status має бути вказано “Run”.

Якщо буде цей “Run”, то це означає що два роутери в мережі і підключені один до одного.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України