Техно

Підійде для селфі і блогерів: назвали кращий камерофон 2019 року

Порівняли камери Samsung Note 10+, iPhone XS Max One Plus 7 Pro. Переможець не дав шансу конкурентам і «розніс» їх.

Після пори відпусток і перед початком робочого року починається пора покупок: нові речі, шкільне приладдя і звичайно ж гаджети. Одне з головних переваг смартфонів — це камери, роблять знімки в самих різних умовах. Щоб полегшити головний біль від вибору , росіянам назвали кращий камерофон 2019 року.

Блогери порівняли камери Samsung Note 10+, iPhone XS Max і OnePlus 7 Pro. Так, у списку не виявилося жодного бюджетного влаштую, адже флагманські апарати показують найкращу якість на ринку мобільних фотографій.

Порівняно піддалися як основна, так і селфі-камера. Блогерів цікавило, який із зразків підійде для ведення трансляцій в Instagram. Порівняння селфі-камер показав, що найкращу картинку видає новинка Galaxy Note 10+. На iPhone картинка вийшла занадто темною, а на OnePlus кольору не відповідали дійсності.

Подойдёт для селфи и блогеров: Россиянам назвали лучший камерофон 2019 года

A — iPhone XS Max, B — Samsung Galaxy Note 10+, C — OnePlus 7 Pro

Подальшого порівнянні зазнали основні камери. В умовах сильної освітленості камера iPhone впоралася зі світлом краще за інших, але сильно затемнила заднє простір, в тій годину як на Note 10+ показавши кращу контрастність.

У пейзажному фото всі смартфони впоралися «на ура», але камера One Plus 7 Pro, передала тіні трохи гірше опонентів. В портретному режимі об’єктив смартфона розмиває задній фон і це найкраще вийшло у Note 10+.

Подойдёт для селфи и блогеров: Россиянам назвали лучший камерофон 2019 года

Не обійшли увагою і любителів фотографувати їжу для соц. мереж. Самий «соковитий» кадр суші вийшов на Samsung, на другому місці опинився One Plus і iPhone на третьому. Аналогічне розподіл ролей сталося і під час фото в темний годину доби.

Також блогери порівняли портретний режим селфі-камери, рівень деталізації в режимі збільшення і багато іншого. Виходячи з тестів, Samsung отримав 11 очок, OnePlus — 5 очок, а iPhone — 4 очки.

У Мережі вважають , що незабаром це порівняння втратить актуальність, оскільки на ринок вийде новий iPhone 11 Pro і Google Pixel 4. Камерофони отримають 3 основні камери і саме їх потрібно буде порівняти з Note 10+ і OnePlus 7 Pro.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України