Новини

Підготовка резюме – скористайтеся допомогою фахівців школи тестування ПЗ

Це буде дійсно вдалим рішенням, але якщо ви здобували професію QA тестера самотужки і намагаєтеся власноруч підготувати резюме, все ж скористайтеся порадами фахівців. Отже, щодо об’єму резюме, то спеціалісти школи тестування ПЗ вважають, що достатньо буде 1-2 сторінок. Це оптимальний розмір, тим паче для початківця. Фахівці школи QA тестерів рекомендують також писати англійською.

Резюме досвідченого тестувальника – обов’язкові для заповнення пункти

Спеціалісти школи QA тестерів міста Львів вважають, що навіть загальну інформацію потрібно подавати грамотно. Рядки General information, обов’язкові для заповнення:

  • Name and Surname;

  • Address (країна, місто, вулиця);

  • Phone number;

  • Email;

  • Skype.

Не забудьте про фото – використовуйте світлини casual в повсякденному стилі. Викладачі школи тестування ПЗ рекомендують не писати всі дані адреси – номер будинку, квартири – також іншу інформацію, яка не стосується роботи.

Наступний обов’язковий для заповнення пункт резюме для отримання роботи QA інженер – Desired position, у вашому випадку це буде Junior Test Engineer або Trainee. За ним – Goals. Тут слід повідомити про свої наміри – пошук цікавої роботи, розвиток в найкращій і найпопулярнішій сфері світу, бажання навчатися і будувати кар’єру саме в цій компанії (робота в якій вас і зацікавила).

Personal profile по рекомендації фахівців школи тестування ПЗ повинна заповнюватись таким чином:

  • вкажіть декілька своїх якостей, про які пишуть усі – комунікабельність, здатність швидко навчатися, вміння вирішувати надскладні задачі і ін.;

  • обов’язково опишіть свої нестандартні якості, наприклад self team development (готовність дізнаватися нове від колег, а також ділитися інформацією з ними) або тeam-building (вміння підтримувати позитивний настрій в команді і прагнення досягнути кращих результатів).

В пункті Languages, як правило, відзначається три мови: англійська, українська, російська. Фахівці школи QA у Львові інформують, що рівень англійської слід вказати обов’язково. Так, оцінюючи ваші знання мови за 5-бальною шкалою, можна написати: upper-intermediate – рівень знань 5 і 5+, intermediate – 3 і 5-, pre-intermediate – 2.

Школа тестування ПЗ рекомендує подати пункт Career history у вигляді таблиці. Тут ви вказуєте досвід роботи в тих чи інших компаніях на тих чи інших посадах. Школа QA тестерів у вигляді таблиці також рекомендує прописувати пункт  Experience. Вкажіть інструменти, з якими працювали, наприклад:

  • Basic: Python, Java;

  • Operating systems: Windows, Linux;

  • Test and Bug Trackers: RedMine, Jira, Pivotal Tracker;

  • Database: SQL Server, MySQL, MS Access та ін.

Education інформує потенційного роботодавця про знання, які ви отримали у сфері освіти. До пункту можна внести навіть вебінари, які виявилися корисними. Далі приступайте до опису Interests, але знайте міру. Фахівці школи QA тестерів радять обов’язково показати потенційному роботодавцю, що ви активна і різностороння особистість і не зациклені лише на роботі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України