Новини

Підбір та встановлення CRM-систем від компанії CRMIUM  

Чимало користувачів чули про програму CRM, яку використовують компанії для впорядкування роботи. Проте система управління взаємовідносин з клієнтами більше, ніж звичайна програма. Це незамінний ресурс для керування відносинами між діючими та потенційними замовниками. Компанія CRMIUM займається підбором та встановленням програмного забезпечення для компаній та підприємств.

 

Для чого потрібна  CRM-система

CRM-система відіграє значну роль для впорядкування багатьох робочих моментів у роботі підприємства. Завдяки використанні цієї програми просто збирати та систематизувати дані про компанії, зберігати важливі контакти, інформацію про угоди тощо. Структура даних має більше значення, ніж може здаватися на перший погляд. Структуризація дозволяє оптимізувати продажі.

Використання CRM має чимало переваг, які можна побачити за короткий час її використання:

  • Організація комунікації, повні контакти контрагентів та краще розуміння клієнтів.
  • Розподіл контактів на цільову та нецільову аудиторію. Такий підхід дозволяє персоналізовано впливати на аудиторію.
  • Налагодження швидкої комунікації з клієнтами, що сьогодні є важливим фактором для втримання цільової аудиторії.
  • Збільшення продаж. Створення ефективної воронки продаж важливе для компаній, які пропонують товари та послуги. Користувачам надається можливість аналізувати свої дії та вносити корективи в процес роботи.

Використання CRM-систем дозволяє отримувати не просто заявки, а дійсно якісні ліди, що перетворюватимуться в успішні продажі. Система спрямована на те, щоб вибудовувати вигідні та довготривалі стосунки з клієнтами.

 

Як відбувається підбір CRM-системи спеціалістами CRMIUM

Команда CRMIUM дотримується принципу — правильно підібрана CRM-система є ключовим фактором для організації успішних продажів, покращення бізнес-процесів. Спочатку спеціалісти аналізують спектр завдань, які виконує компанія. На основі отриманих даних створюється концепція впровадження та вимог до програмування.

Спеціалісти надають послуги з обслуговування програмного забезпечення та навчають персонал, щоб працівники компаній могли використовувати повний спектр функцій CRM. Час від часу проводиться аудиторська перевірка встановленої програми, щоб визначити можливі слабкі місця та швидко їх усунути. Для компаній, які обробляють великий об’єм інформації та мають обмежену кількість персоналу, розробляється процеси автоматизації виробничих процесів.

Залишити заявку на консультацію щодо встановлення CRM-системи можна на сайті компанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України