Техно

Підбір кондиціонерів для дому та квартири

Для покупців є кілька типів кондиціонерів для квартир і будинків, що розрізняються по виду конструкції їх внутрішніх блоків: спліт – системи, віконні, мобільні.

Спліт – системи.

Такі кондиціонери для квартири мають внутрішній і зовнішній блоки. Перший розміщується в фальшстелі або на стіні і функціонує практично безшумно. Блоки спліт – системи розрізняються за своєю конструкцією, від якої залежать умови їх монтажу. Детальніше про побутові кондиціонери можна дізнатися у розділі- подробнее, кваліфіковані консультанти нададуть вам професійну консультацію. Модельний ряд включає кілька типів внутрішніх блоків: канальний, стельовий, настінний, підлоговий, касетний, колонний. Вирішуючи, який кондиціонер купити, візьміть до уваги той факт, що спліт – системи відносяться до дорогих виробів.

Віконні.

Ці кондиціонери для будинку легко монтуються і відрізняються доступною вартістю. Однак при виборі подібних виробів слід брати до уваги, що такі моделі перекривають частину вікна і сильно шумлять під час функціонування. Багато виробників відмовилися від виробництва цього типу обладнання.

Мобільні.

Кондиціонери даного типу не вимагають складного монтажу. Для установки обладнання досить закріпити трубу для виведення гарячого повітря за межами квартири. Вартість мобільних кондиціонерів для дому дещо вища, ніж ціна віконних моделей. Устаткування даного типу має низький коефіцієнт енергоефективності, забезпечуючи охолодження приміщення протягом досить тривалого періоду часу. Вирішуючи, який кондиціонер купити, варто взяти до уваги, що під час функціонування подібних моделей утворюється конденсат. Він накопичується в піддоні, який необхідний час від часу спорожняти.

Вибір потужності охолодження кондиціонера.

Перед тим як вирішити, який кондиціонер вибрати для квартири, розрахуйте оптимальну потужність охолодження для тієї кімнати, в якій буде монтуватися обладнання. Врахуйте, що на кожні 10 кв. м площі має припадати близько 1 кВт потужності апаратури. Щоб вибір кондиціонера був максимально ефективним, необхідно також враховувати наступні параметри:

розташування об’єкта, в якому буде встановлений кондиціонер;
орієнтація кімнати по сторонах світу;
число людей, які будуть знаходитися в приміщенні;
наявність жалюзів на вікнах;
загальна площа вікон;
вибір кондиціонера залежить також від кількості і потужності побутової техніки, що виділяє тепло при роботі, і т. д.
Правильний розрахунок вищевказаних параметрів безпосередньо впливає на умови вибору кондиціонера для квартири або будинку. Важливо розуміти, що обладнання, що не володіє необхідним запасом потужності, може не впоратися з охолодженням повітря в періоди пікових навантажень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України