Авторські статті

Під Широкино зірвано наступ «ДНР», полягли десятки терористів

Майже добу йшов бій в Широкино. Завдяки силам батальйону «Донбас» і ДУК «Правий сектор» були знищені 2 диверсійні групи російського спецназу. 29 загиблих бойовиків зафіксувала місія ОБСЄ. Наші вийшли без втрат. Про це повідомляється на сторінці батальйону “Донбас” в Фейсбук, передають Патріоти України.

Боєць батальйону Євген Шевченко розповів подробиці успішного для сил АТО бою. “Додам, що ще вдень терористи через представників ОБСЄ запросили режим тиші, щоб забрати на той момент 8 своїх загиблих – ми погодилися.

Але сепари скориставшись коротким перемир’ям, замість того щоб, слідуючи домовленостям забрати тіла, зайшли з лівого флангу з наміром раптово атакувати наші позиції і знищити передову групу. Підсумок цього підлого ходу виявився для бойовиків вельми сумних – до 8 загиблим раніше додався ще 21 прихильник “русского мира”. Разом 29 терористів вирушило на той світ, що і зафіксували представники ОБСЄ.

За підсумком дали можливість їм забрати тіла всіх 29 загиблих – на цей раз чомусь ніяких атак вони не вжили – а шкода) Просто забрали тіла і забралися геть. З нашого боку – без втрат”, – повідомляє Шевченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.