Економіка

На Донеччині мають намір побудувати вітрову електростанцію потужністю 800 МВт

На території Микільського і Мангушського районів на Донеччині мають намір побудувати вітрову електростанцію потужністю 800 МВт. Реалізацією проєкту і розробкою планів з розміщення всіх об’єктів вітропарку займається ТОВ «Вінд Фарм».

Повідомляє портал Рубрика.

У рамках проєкту передбачається будівництво першого пускового комплексу – лінії видачі потужності 330 кВ протяжністю 32 км. Крім того, планується установка 150 анкерних опор У-330.

Передбачається, що вітроенергетичні установки розмістяться на території Малоянисольського, Касьяновського, Тополінського, Боєвської сільських рад і Нікольської селищної ради, а також Бердянській, Комишеватській, Стародубовській сільських рад та Ялтинської, Мангушської селищних рад. Їх зведуть за межами населених пунктів.

З місцевими жителями та громадськістю з цього питання проводять відкриті слухання. Представники компанії «Вінд Фарм» розповіли, що рівень шуму вітрогенераторів складе від 20 до 35 децибелів, це не повинно вплинути на людей.

Вирубання при будівництві рослини в лісосмугах готові компенсувати засобами для закупівлі та посадки нових дерев. У свою чергу люди запропонували перенести будівництво веж вітрогенераторів далі від межі населених пунктів.

Робота з розробки необхідної документації триває.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України