На Донеччині мають намір побудувати вітрову електростанцію потужністю 800 МВт

На території Микільського і Мангушського районів на Донеччині мають намір побудувати вітрову електростанцію потужністю 800 МВт. Реалізацією проєкту і розробкою планів з розміщення всіх об’єктів вітропарку займається ТОВ «Вінд Фарм».

Повідомляє портал Рубрика.

У рамках проєкту передбачається будівництво першого пускового комплексу – лінії видачі потужності 330 кВ протяжністю 32 км. Крім того, планується установка 150 анкерних опор У-330.

Передбачається, що вітроенергетичні установки розмістяться на території Малоянисольського, Касьяновського, Тополінського, Боєвської сільських рад і Нікольської селищної ради, а також Бердянській, Комишеватській, Стародубовській сільських рад та Ялтинської, Мангушської селищних рад. Їх зведуть за межами населених пунктів.

З місцевими жителями та громадськістю з цього питання проводять відкриті слухання. Представники компанії «Вінд Фарм» розповіли, що рівень шуму вітрогенераторів складе від 20 до 35 децибелів, це не повинно вплинути на людей.

Вирубання при будівництві рослини в лісосмугах готові компенсувати засобами для закупівлі та посадки нових дерев. У свою чергу люди запропонували перенести будівництво веж вітрогенераторів далі від межі населених пунктів.

Робота з розробки необхідної документації триває.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh