Війна рф проти України

Під Києвом чути вибухи: у небі було видно сліди збиття об’єкта

15 лютого під Києвом були чутні вибухи, у пабліках та офіційні особи повідомляють про роботу Сил протиповітряної оборони по невідомих літаючим об’єктам. Ймовірно, це безпілотники чи повітряні кулі із відбивачами окупантів. У небі зафіксовано сліди від збиття. Повітряна тривога при цьому була оголошена тільки в області, але не в столиці.

Перед оголошенням повітряної тривоги моніторингові групи повідомили про можливу фіксацію в небі над деякими районами області невідомих літаючих об’єктів. Пізніше столичні пабліки повідомили про звуки вибухів та сліди від збивання НЛО в небі.

Також деякі групи поінформували про звуки сирени у Києві. Проте повітряну тривогу у самій столиці не оголошували.

Попередньо об’єкт збили в районі Бучі та Ірпені. Ймовірно, це був безпілотний апарат. За інформацією журналіста та блогера Сергія Стерненка, другий подібний об’єкт “приземлили” на території сусідньої Чернігівської області. Слід зазначити, що напередодні російський депутат гурулєв в ефірі РосТВ відкрито заявив, що окупанти запускають у небо над Україною кулі з відбивачами. Мета – виявляти наші засоби ППО.

Ситуацію офіційно прокоментували у Київській обласній військовій адміністрації. Там повідомили, що у небі над регіоном було виявлено повітряні цілі. У цьому працює ППО.

Жителів Київської області закликають зберігати спокій та залишатися в укритті до відбою повітряної тривоги.

Водночас, спікер командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомив, що у небі України зафіксовано ворожі кулі з відбивачами, які рухаються за напрямом вітру та ведуть радіолокаційну розвідку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України