Економіка

Під час війни в Україні студентам дозволили працювати в аптеках

Під час війни багато працівників аптечних мереж виїхали до західних регіонів країни. Частина фармацевтів не працює, тому що не може дістатися робочого місця, пише голова Комітету Верховної ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький у Facebook.

Він зазначив, що більшість аптечних пунктів у містах, біля яких йдуть бойові дії, закрито. Щоб надати українцям доступ до медичних препаратів, потрібно негайно відновити роботу аптек.

“МОЗ дозволив в умовах військового стану студентам медичних, фармацевтичних спеціальностей та педагогам медичних вузів працювати в аптеках. Вони можуть працювати асистентами фармацевтів і помічниками фармацевтів. Така допомога під час війни дуже цінна для країни”, – підкреслив Михайло Радуцький.

Ще аптечні мережі запрошують на роботу водіїв та працівників для роботи на складах лікарських засобів. В даний час МОЗ працює над створенням телефонної лінії, де HR-фахівці надаватимуть інформацію про вакансії для фармацевтів. Контакти для працевлаштування доступні за посиланням.

Також важливо, щоб фармацевти, які змінили місце проживання, виходили на роботу до аптечних установ, які працюють поблизу. Насамперед це стосується тих, хто виїхав до західних регіонів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України