Новини з Австрії

Під час стрілянини в Австрії вбито поліцейського

Неймовірна трагедія в понеділок вранці у Верхній Штирії: за початковою інформацією, у поліцейській дільниці Трібен (район Ліцен) було зроблено постріли. Поліція підтвердила, що одна людина була вбита.

Що саме сталося там вранці в поліцейській дільниці, поки не зрозуміло. Повідомляється, що один поліцейський вистрілив у іншого. За попередньою інформацією, загиблий – співробітник поліції, а саме начальник відділення Трібен. Старший офіцер хотів допитати затриманого, коли виникла суперечка з 46-річним колегою, який, як стверджується, і зробив постріли. Повідомляється, що той, хто стріляв, здався — його заарештували і доставили в іншу поліцейську дільницю в районі Ліцен для допиту.

У будь-якому випадку зараз у Трибені поки що йде масштабна операція. Місце злочину оточене. Управління кримінальної поліції Зальцбурга вже розпочало розслідування.

Лише у грудні минулого року у штирійській поліції відбулася стрілянина зі смертельним наслідком серед поліцейських: під час навчань у штаб-квартири земельної поліції інструктор забув обміняти табельну зброю на тренувальну та застрелив 27-річного колегу ззаду зблизька.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України