Війна РФ проти України

Під час планових занять в районі проведення ООС загинув випускник Національної академії сухопутних військ майор Андрій Супріган

13 травня під час планових занять в районі проведення операції Об’єднаних сил загинув випускник Національної академії сухопутних військ майор Андрій Супріган.

Сумну звісту повідомив Павло Ткачук – керівник Національної академії сухопутних військ.

У 2012 року Андрій закінчив наш навчальний заклад. Під час навчання зарекомендував себе як дисциплінований та наполегливий у навчанні курсант.

Виконував бойові завдання у різноманітних точках фронтової смуги на Луганщині та Донеччині: Кутейниково, Верхньоторецьке, Кряківка, Гранітне, Степанівка, Водяне, Широкіно, Дебальцеве.

За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі 11 березня 2015 року був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. А вже через рік – нагороджений орденом Богдана Хмельницького II ступеня.

Від себе особисто та від всього колективу Національної академії сухопутних військ висловлюю щирі співчуття рідним та близьким Андрія, особливо його батькові – нашому колезі – полковнику Валерію Супрігану, матері Інні Олексіївні, а також бойовим побратимам та однокурсникам.

Майор Андрій Супріган був справжнім патріотом, професіоналом своєї справи, старанним курсантом, відповідальним та мужнім офіцером.

Таким він і залишиться навічно у наших серцях.

Вічна пам’ять герою…

16 травня, на Львівщині прощатимуться із випускником Львівського ліцею імені Героїв Крут, а також випускником Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного Андрієм Супріганом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України