Війна РФ проти України

Під час обстрілу Миколаєва загинув Герой України та бізнесмен Олексій Вадатурський – власник компанії “Нібулон”

 Дружина Вадатурського також загинула. Відомо, що в будинок подружжя влучив ворожий снаряд.

Під час обстрілів Миколаєва вночі 31 липня на 74 році життя загинув Герой України, власник найбільшої зерноторгової компанії “Нібулон” Олексій Вадатурський

Про це повідомляє у Телеграмі начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає Укрінформ.

“Миколаїв – Місто-герой. Кожного дня ми втрачаємо наших мешканців, наших воїнів. І сьогодні наше місто втратило свого Героя. Вночі внаслідок обстрілу міста трагічно загинули Герой України, генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Опанасович Вадатурський та його дружина Раїса Михайлівна Вадатурська”, – зазначив Кім.

Він наголосив, що Олексій Вадатурський зробив багато для Миколаївщини і для України. Його внесок у розвиток аграрної та суднобудівної галузі, розбудову регіону начальник ОВА назвав неоціненним.

“З повагою та глибоким співчуттям. Спочивайте з миром”, – написав Кім.

Дружина Вадатурського також загинула. Відомо, що в будинок подружжя влучив ворожий снаряд.

Вадатурський заснував “Нібулон” у 1991 році, і відтоді був незмінним керівником підприємства. За понад 30 років “Нібулон” став одним із найбільших аграрних підприємств та експортерів України.

Компанія має власний вантажний флот з 48 самохідних та несамохідних суден, а також приватний морський термінал із причалом у Миколаєві, де розташований центральний офіс компанії.

У 2007 році Вадатурський отримав Звання Герой України за значний особистий внесок у зміцнення потенціалу агропромислового комплексу, організацію та забезпечення досягнення стабільно високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції, розвиток соціальної сфери.

За даними Forbes, оборот компанія сягає 1,5 млрд доларів, Вадатурський знаходився на 24 позиції найзаможніших українців зі статками у 430 млн доларів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.