Авторські статті

Під Амбросівкою повністю розбита мотопіхота і спецназівці ЗС РФ

Стали відомі нові подробиці нічного бою в Успенці Амбросіївського району Донецької області, де невідомі диверсійні групи атакували російські підрозділи, знищивши 81-го і поранивши 40 окупантів.

Про них з посиланням на першоджерело повідомляє командир партизанського загону «Тіні» Олександр Гладкий на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, в ніч на 19 квітня група у складі 7 осіб висунулася на окуповану територію з боку Старобешевого у напрямку Амбросіївки — Матвєєв Курган (Ростовська область РФ). Йшли за слідами важкої техніки і танків. Мета групи була — знищення живої сили ЗС РФ. За рухом групи мінували можливі напрямки руху противника. Пройшовши Квашино, Лисиче в сторону Калинового (всі населені пункти Амвросіївського району — Ред.) Вийшли на казарми, склад і штаб 34 ОМБ. Паралельно з ними на об’єкт вийшла інша група, вони нарвалися на розтяжку і відходили з боєм в сторону Амбросіївкі. Ворог був піднятий по тривозі і пішов на їх захоплення, але група встигла відійти та зникнути з поля зору. Замінували об’єкт. Залягли в яру і стали чекати, — розповідає партизан, якого цитує Главред.

АТО: divannaya-sotnya.com.ua

Амвросіївка, карта

Карта можливої ??місцевості, де відбувався бій

21 квітня в сутінках вони підірвали склад ПММ і будівлі казарм з вартовим приміщенням. Почали атаку на сили окупанта, які зайняли кругову оборону в штабі. Партизани двічі вистрілили з РПГ в будівлю і почали відхід за планом.

«Розділилися на дві групи, що привело до розсіювання переслідуючих нас груп і техніки. Прибувші ЗС РФ на наше затримання були не з цієї частини, тому після нашого виявлення (підсвітили себе цілеспрямовано) вони поїхали прямо по своєму замінованому полю — підірвалося два БМП, особовий склад не рахували, не було часу, але йшли «шахматкою», щільним строєм », — пише Гладкий.

Коли партизани відходили до Амбросіївки, то спостерігали підрив на своєму фугасі колони, а по ефіру пройшло, що це 107-та бригада ВВ МВС РФ. «Також в ефірі було чути, що ми підірвали не тільки склад з ПММ, але і речовий, — додає командир« Тіней ». — Друга група, спостерігаючи, що всі пішли на переслідування першої, почала відхід і виявила замаскований автомобіль РЕБ в яру, у напрямку до річки Кринка. Охорона з переляку втекла. (Охорона була в іншій формі з автоматами «Вал» і під костюмами був блискучий одяг, значить станція фонить (?) Машину бійці завели і поїхали по шосе Матвєєв Курган -Амбросіївка, біля нп Лисиче підібрали нас і далі ми вже просувалися по путівцях в нашу сторону до місця виходу групи ».

Дороги були блоковані і було прийнято рішення прямувати в бік Маріуполя, в машині було багато документів МО РФ, розповідає партизан. За його словами, автомобіль був споряджений станцією радіоелектронної боротьби з кодами і шифрами, судячи по журналах кодування.

«Вийшли в район 27 блокпоста… і… співробітники СБУ… Нацгвардія підполковник… нам коридор… транспорт …, з того боку почався обстріл, що дало можливість групі розосередитися і розчиниться… піти від… щоб уникнути зайвих питань… », -. цитує Гладкий учасника рейду.

Диванная Сотня

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України