Некрасиві новоутворення доставляють масу неприємних моментів своїм власникам. Вони можуть мішатися під одягом, запалюватися на місцях щільного зіткнення з тканиною, наприклад, на поясі, хворіти при розчісуванні волосся. Звичайно, найнеприємніше — це жировик на обличчі. Його не приховаєш ні зачіскою, ні сукнею, так і косметика мало допомагає.
Оптимальний варіант — звернути до лікаря. Великі жировики лікує хірург, маленькі — косметолог. Але якщо такої можливості і бажання немає, то можна спробувати впоратися з проблемою за допомогою народної медицини.
Спосіб №1
Візьміть свіжий молодий часник — сезон цілком дозволяє знайти цей коренеплід. Очистіть головку і натріть кілька зубчиків на дрібній тертці, щоб рослина виділив сік. Додайте пару крапель оливкової олії, щоб не спалити шкіру. Прикладайте кашку до жировику у вигляді компресу. Через годину зніміть його і змийте масу. Повторюйте через день.
Спосіб №2
Цибуля надає розсмоктуючу дію, стверджували наші бабусі. Щоб впоратися з жировики, смороду запікали в духовці звичайну цибулину. Далі її треба подрібнити і змішати з натертою на тертці господарським милому в пропорції 2 до 1. Намажте жировик і накрийте проблемні місце целофановим пакетом. Робіть примочки щодня, до досягнення результату.
Спосіб №3
Купіть жирну сільську сметану. Одну чайну ложку необхідно з’єднання єднати з такою ж кількістю солі і втирати в шкіру два рази в день.
Спосіб №4
Про чудодійні властивості чистотілу знають багато — сама назва рослини говорити за себе. Зараз якраз припадає пік його цвітіння, його легко відшукати по жовтих квітів. Зриваєте і відразу прикладаєте місцем зламу квітки до жировику. Пам ” ятайте: його помаранчевий сік дуже їдкий і не відпирається з одягу.
Якщо у вас чутлива шкіра, все-таки краще сік чистотілу розбавити водою або будь-яким рослинним маслом, наприклад, аргановою.
Спосіб №5
Навіть з великим жировики можна впоратися за допомогою копійчаного аптечного кошти — лінімета синтоміцину. Його треба нанести на ватний диск і приклеїти пластиром до хворого місця. Попереджаємо відразу: процес це тривалий — місяць-два. Примочки треба оновлювати регулярно, лікування продовжувати, поки на місці жировика не утворюється ямка.