П’ять найбільш незвичайних музеїв Австрії для дітей і дорослих. Фото

Австрія славиться своїми музеями, які зберігають численні скарби культури і мистецтва. Однак крім великих зборів варто відвідати і безліч невеликих, часто дуже цікавих музеїв. Дізнайтеся про п’яти незвичайних музеях Австрії.

Мистецтво зустрічається з технологіями
Фото: pixabay.com
Інноваційне медіамистецтво і невгамовний творчий дух відрізняють культурний ландшафт Лінца, столиці Верхньої Австрії.

Так, в центрі електронного мистецтва Ars Electronica Center мистецтво взаємодіє з новими технологіями: музей розуміється як місце, де можна познайомитися і поекспериментувати зі світом майбутнього. Світ завтрашнього дня знаходиться в центрі уваги різних підходів до розгляду і осмислення дійсності, представлених на експозиціях. Приміром, у заново відкритої лабораторії VRLab відвідувачі з допомогою смарт-окулярів можуть зануритися у віртуальні світи і відчути можливості використання подібних технологій.

Гігантська «лопата» із сталі і скла
Пять самых необычных музеев Австрии для детей и взрослых
І навіть якщо вам зовсім не хочеться їхати з Зальцбурга – це того варті! Всього в 20 хвилинах їзди від романтичного старого міста знаходиться зовсім інший світ: суперсучасний видовищний павільйон «Ангар-7», гордість власника компанії Red Bull Дітріха Матешитца (DietrichMateschitz).

«Ангар-7» – це більше ніж просто виставковий зал старовинних аеропланів і експонатів. Зовні він виглядає немов гігантська лопать пропелера. При цьому виконане з 1200 тонн сталі і 380 тонн потовщеного скла будівля здається динамічним і практично невагомим. Всередині ангара створений значний небесний звід. Тут дивовижним чином поєднуються технології, мистецтво і розваги.

Пережити неможливе
Якщо ви готові до пригод, то вам обов’язково варто побувати в інтерактивному музеї в самому центрі Відня – Музеї Ілюзій. В ньому дітей та дорослих чекає безліч цікавих візуальних, відчутних і пізнавальних відкриттів.

Оптичні ілюзії, розвиваючі ігри з дерева і вішукана архітектура незмінно викликають у гостей музею польоти фантазії. Це місце для експериментів, ігор, сміх і здивування. Чіпати експонати руками і фотографувати дозволено!

Підземні пригоди
Пять самых необычных музеев Австрии для детей и взрослых
Шахта-музей Зеегротте (Seegrotte) розташована в місті Хінтербрюль (Hinterbr?hl), Нижня Австрія, в 20 кілометрах від Відня. Музей являє собою занедбану гіпсову шахту з містичними штольнями, експозицією про роботу шахти, каплицею св. Варвари, покровительки шахтарів, а також найбільшим підземним озером в Європі, розташованим в 60 метрах під землею.

В країні чудес Porsche
Пять самых необычных музеев Австрии для детей и взрослыхФото: pixabay.com

В ідилічному містечку Гмюнд (Gm?nd) в Карінтії, самому південний регіоні Австрії, з 1944 по 1950 роки розміщувалося виробництво фірми Porsche, де вперше побачив світло легендарний автомобіль Porsche356. З 1982 року тут знаходиться єдиний приватний музей Рогѕс?ев Європі, створений з любов’ю Гельмутом Пфайфхофером (HelmutPfeifhofer). Тут можна побачити справжні автомобілі Porsche, в тому числі, і такі раритети, як перший і єдиний австрійський поліцейський автомобіль Porsche 911.

Австрійське представництво з туризму
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh