Авторські статтіНовини з Австрії

П’ять найбільш незвичайних музеїв Австрії для дітей і дорослих. Фото

Австрія славиться своїми музеями, які зберігають численні скарби культури і мистецтва. Однак крім великих зборів варто відвідати і безліч невеликих, часто дуже цікавих музеїв. Дізнайтеся про п’яти незвичайних музеях Австрії.

Мистецтво зустрічається з технологіями
Пять самых необычных музеев Австрии для детей и взрослыхФото: pixabay.com
Інноваційне медіамистецтво і невгамовний творчий дух відрізняють культурний ландшафт Лінца, столиці Верхньої Австрії.

Так, в центрі електронного мистецтва Ars Electronica Center мистецтво взаємодіє з новими технологіями: музей розуміється як місце, де можна познайомитися і поекспериментувати зі світом майбутнього. Світ завтрашнього дня знаходиться в центрі уваги різних підходів до розгляду і осмислення дійсності, представлених на експозиціях. Приміром, у заново відкритої лабораторії VRLab відвідувачі з допомогою смарт-окулярів можуть зануритися у віртуальні світи і відчути можливості використання подібних технологій.

Гігантська «лопата» із сталі і скла
Пять самых необычных музеев Австрии для детей и взрослых
І навіть якщо вам зовсім не хочеться їхати з Зальцбурга – це того варті! Всього в 20 хвилинах їзди від романтичного старого міста знаходиться зовсім інший світ: суперсучасний видовищний павільйон «Ангар-7», гордість власника компанії Red Bull Дітріха Матешитца (DietrichMateschitz).

«Ангар-7» – це більше ніж просто виставковий зал старовинних аеропланів і експонатів. Зовні він виглядає немов гігантська лопать пропелера. При цьому виконане з 1200 тонн сталі і 380 тонн потовщеного скла будівля здається динамічним і практично невагомим. Всередині ангара створений значний небесний звід. Тут дивовижним чином поєднуються технології, мистецтво і розваги.

Пережити неможливе
Якщо ви готові до пригод, то вам обов’язково варто побувати в інтерактивному музеї в самому центрі Відня – Музеї Ілюзій. В ньому дітей та дорослих чекає безліч цікавих візуальних, відчутних і пізнавальних відкриттів.

Оптичні ілюзії, розвиваючі ігри з дерева і вішукана архітектура незмінно викликають у гостей музею польоти фантазії. Це місце для експериментів, ігор, сміх і здивування. Чіпати експонати руками і фотографувати дозволено!

Підземні пригоди
Пять самых необычных музеев Австрии для детей и взрослых
Шахта-музей Зеегротте (Seegrotte) розташована в місті Хінтербрюль (Hinterbr?hl), Нижня Австрія, в 20 кілометрах від Відня. Музей являє собою занедбану гіпсову шахту з містичними штольнями, експозицією про роботу шахти, каплицею св. Варвари, покровительки шахтарів, а також найбільшим підземним озером в Європі, розташованим в 60 метрах під землею.

В країні чудес Porsche
Пять самых необычных музеев Австрии для детей и взрослыхФото: pixabay.com

В ідилічному містечку Гмюнд (Gm?nd) в Карінтії, самому південний регіоні Австрії, з 1944 по 1950 роки розміщувалося виробництво фірми Porsche, де вперше побачив світло легендарний автомобіль Porsche356. З 1982 року тут знаходиться єдиний приватний музей Рогѕс?ев Європі, створений з любов’ю Гельмутом Пфайфхофером (HelmutPfeifhofer). Тут можна побачити справжні автомобілі Porsche, в тому числі, і такі раритети, як перший і єдиний австрійський поліцейський автомобіль Porsche 911.

Австрійське представництво з туризму
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України