Новини з Австрії

В Австрії п’ять місяців умовного ув’язнення отримав власник хворого собаки за відмову приспати тварину

Кобель “Айко” (12 років) після нещасного випадку не міг контролювати задню половину свого тіла і страждав від сильного болю. Оскільки його господар не дозволив його ні лікувати, ні приспати, він був засуджений судом до семи місяців умовного ув’язнення за жорстоке поводження з тваринами.

Засуджений за катування тварин не захотів “оскаржувати” вирок у середу у Вищому земельному суді Лінца, бо це саме слово було огидне. Він “просто хотів прояснити кілька речей”: “Айко” була його улюбленим собакою.

Після нещасного випадку помісь німецької вівчарки більше не могла контролювати задню половину його тіла. Незважаючи на сильний біль, обмежену рухливість, нетримання та похилий вік (12 років), пса цілий рік утримували на вулиці.

Для господаря ні медичне лікування, ні евтаназія не були варіантом. Навіть коли державний ветеринар нарешті зажадав приспати пса. Саме тому врешті-решт було складено протокол і висунуто звинувачення. В окружному суді Вельса господар собаки був засуджений у першій інстанції за жорстоке поводження з тваринами.

У Попелясту середу апеляційний суд Лінца відхилив його клопотання про виправдання, але скоротив умовний термін тюремного ув’язнення з семи до п’яти місяців, а випробувальний термін було продовжено до п’яти років. Крім того, засуджений має сплатити судові витрати – вирок має юридичну силу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України