Політика

Петро Перший вирізав «свій» народ в Батурині. Історія повторюється: Кремль також вимагає покарання, щоб не рипалися більше

Українці, без сумніву, могли б пишатися сьогодні ще одним містом-мільйонником, який не поступався б Харкову, Львову, Одесі, Дніпру, а, можливо б, зміг бути конкуренцією самому Києву. Але це місто є тільки в підручниках з історії України і не більше того. Столиця гетьмана Мазепи 2-го листопада 1708 року палав полум’ям, вулицями текла кров українців. Просто військо Петра Першого увійшло в місто. Про це у своєму блозі повідомляє блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, що тоді в Батурині жило лише на 3-5 тисяч менше населення, ніж у Києві. Тоді 300 років тому Петро Перший прийшов до Батурина не для того, щоб мародерствувати і вбивати, він прийшов, щоб покарати непокірних на чолі з гетьманом Мазепою. Українців Петро Перший називав своїми, своїх він прийшов захищати від поширює смуту Мазепи.

За словами блогера, сьогодні інший «цар» сидить в Росії, правда вже не в Пітері, а в Москві і теж розповідає про свій народ, про один народ. історія повторюється. Якщо хтось вірить, що зараз досить прибрати Порошенко, Турчинова, Авакова і все пройде, можна буде перевернути сторінку, щоб настав мир, то він глибоко помиляється. Москві потрібно не просто повернення України у свою орбіту, Москві потрібно влаштувати показову порку, влаштувати свій Батурин, щоб більше не кортіло.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України