Петро Перший вирізав «свій» народ в Батурині. Історія повторюється: Кремль також вимагає покарання, щоб не рипалися більше

Українці, без сумніву, могли б пишатися сьогодні ще одним містом-мільйонником, який не поступався б Харкову, Львову, Одесі, Дніпру, а, можливо б, зміг бути конкуренцією самому Києву. Але це місто є тільки в підручниках з історії України і не більше того. Столиця гетьмана Мазепи 2-го листопада 1708 року палав полум’ям, вулицями текла кров українців. Просто військо Петра Першого увійшло в місто. Про це у своєму блозі повідомляє блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, що тоді в Батурині жило лише на 3-5 тисяч менше населення, ніж у Києві. Тоді 300 років тому Петро Перший прийшов до Батурина не для того, щоб мародерствувати і вбивати, він прийшов, щоб покарати непокірних на чолі з гетьманом Мазепою. Українців Петро Перший називав своїми, своїх він прийшов захищати від поширює смуту Мазепи.

За словами блогера, сьогодні інший «цар» сидить в Росії, правда вже не в Пітері, а в Москві і теж розповідає про свій народ, про один народ. історія повторюється. Якщо хтось вірить, що зараз досить прибрати Порошенко, Турчинова, Авакова і все пройде, можна буде перевернути сторінку, щоб настав мир, то він глибоко помиляється. Москві потрібно не просто повернення України у свою орбіту, Москві потрібно влаштувати показову порку, влаштувати свій Батурин, щоб більше не кортіло.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh