Петро Цигикал: Важливе значення у забезпеченні прикордонної безпеки мають спільні операції, оперативно-профілактичні та спеціальні заходи

Про це Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал зазначив у Варшаві під час виступу на Міжнародній конференції з безпеки кордонів і внутрішньої безпеки INSEC 2018.

У ході дискусії учасники, серед яких ключові представники органів державної влади Польщі, Європейського Агентства з прикордонної та берегової охорони ФРОНТЕКС, провідних дослідницьких центрів та іноземних служб, акцентують увагу на найбільш важливих питаннях внутрішньої безпеки та безпеки кордонів, а також обмінюються досвідом щодо захисту зовнішніх кордонів Європейського Союзу та протидії злочинності і тероризму.

«Цьогоріч вже проведено 8 операцій з Агенцією ФРОНТЕКС на сухопутних, морських і повітряних кордонах ЄС і України з протидії торгівлі людьми, незаконному вивезенню дітей, контрабанді тощо. У спільних операціях взяли участь 45 українських прикордонників та 22 іноземних експерти. Наразі триває активна фаза операції «КОРДОН-2018», яка, в тому числі, охоплює майже всю ділянку західного кордону України», – сказав Петро Цигикал.

Він наголосив, що важливе місце в забезпеченні прикордонної безпеки займає оперативне співробітництво.

«Спільно з нашими європейськими колегами налагоджено оперативний обмін інформацією за фактами виявлення ознак злочину на державному кордоні для викриття нових схем протиправної діяльності та перевірки інформації щодо осіб, транспорту і вантажів», – додав очільник українського прикордонного відомства.

Петро Цигикал наголосив, що сьогодні саме інтегрований підхід дає змогу забезпечити контрольованість обстановки та належний рівень безпеки на державному кордоні.

«Охорона кордону з Європейським Союзом завжди була і залишається одним із наших головних пріоритетів. Лише спільними зусиллями ми здатні ефективно протидіяти сучасним загрозам у прикордонній сфері», – сказав він.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh