Авторські статті

Прикордонники провели понад 1200 спільних патрулювань, з яких 832 – на території суміжних країн-членів ЄС

Сьогодні у Варшаві розпочалася Міжнародна конференція з безпеки кордонів і внутрішньої безпеки INSEC 2018.

Сьогодні у Варшаві розпочалася Міжнародна конференція з безпеки кордонів і внутрішньої безпеки INSEC 2018. Захід триватиме два дні у форматі, що поєднує конференцію з виставкою.

Конференція відбувається за участі керівників Адміністрації та Комісії Внутрішніх справ Сейму, Міністерства внутрішніх справ Польщі, представників інших урядових і безпекових організацій та установ, що займаються питаннями захисту критичної інфраструктури, парламентарів, ключових представників органів державної влади, а також Європейського Агенства з прикордонної та берегової охорони ФРОНТЕКС, провідних дослідницьких центрів та іноземних служб, які займаються питаннями безпеки кордону.

Учасником Міжнародної конференції також є Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал. Вітаючи учасників заходу Голова Держприкордонслужби зазначив, що міжнародне співробітництво є однією з вагомих складових для успішної імплементації нових методів і підходів у боротьбі з транскордонною злочинністю.  Він висловив вдячність європейським партнерам за тверду підтримку, ефективну співпрацю і солідарність з Україною у сфері зміцнення прикордонної безпеки.

«Ми докладаємо значних зусиль для досягнення належного рівня безпеки шляхом впровадження сучасних підходів охорони кордону та створення комфортних умов для подорожуючих. Активно застосовуються кращі європейські практики інтегрованого управління кордонами. І цьому сприяє плідна співпраця з прикордонними і правоохоронними відомствами держав – членів ЄС», – сказав Петро Цигикал.

Він додав, що сьогодні спільний контроль, спільне патрулювання та спільні контактні пункти для українських прикордонників є не просто специфічними термінами, а сучасними способами несення служби. При цьому Голова Держприкордонслужби України відмітив, що у поточному році проведено понад 1200 спільних патрулювань, з яких 832 – на території суміжних країн-членів ЄС.

«Досягнуто прогресу у запровадженні спільного контролю. Наразі спільні прикордонні процедури здійснюються у чотирьох пунктах пропуску на кордоні з Польщею. Розширюється мережа контактних пунктів», – наголосив Петро Цигикал.

Загалом програма INSEC 2018 фокусується на найбільш актуальних питаннях внутрішньої безпеки та безпеки кордонів, сучасних рішеннях й технологіях захисту кордонів, сприяє обміну досвідом щодо захисту зовнішніх кордонів Європейського Союзу та протидії злочинності та тероризму.

Крім того, під час виставки учасники мають можливість представити та ознайомитись з широким спектром технічного обладнання та матеріалів, призначених для прикордонників, поліції, пожежних бригад та інших подібних або додаткових завдань.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України