Війна РФ проти України

Перший ас у Європі з часів Другої Світової Війни тепер вбиває москалів над Києвом – шість збитих винищувачів. Відео

Український пілот МіГ-29, який за вчора здобув шість повітряних перемог над російськими силами: «2хСу-35, 1хСу-27,1хМіГ-29, 2хСу-25»

Його називають «Привидом Києва». Кажуть: «The Ghost of Kyiv!» це перший Ас у Європі з часів Другої Світової Війни».

Про аса повідомив Дмитро Карп та Командування повітряних сил України.

Вважається, що саме якийсь колишній відставник, який знову сів за штурвал і є тим самим «Привидом Києва» та «Архангелом України» про якого нині говорить мало вже не весь світ.

Український МіГ-29 Повітряних сил ЗСУ збив сучасний російський винищувач Су-35, який пропаганда країни-агресора називала таким, що «не має аналогів у світі».

«Що виробляє цей український ас!!! МіГ-29 Повітряних Сил ЗСУ України знищує нєімєющій аналогов Су-35 російських окупантів», – похвалилися вдалим повітряним боєм військові.

Що виробляє цей український ас!!! МіГ-29 Повітряних Сил ЗСУ України знищує нєімєющій аналогов Су-35 російських окупантів

Згодом пілот записав на свій рахунок ще один збитий Су-35 і кілька інших літаків агресора.

«Український пілот МіГ-29, який за сьогодні здобув шість повітряних перемог над російськими силами: 2хСу-35, 1хСу-27,1хМіГ-29, 2хСу-25 – відправив літунів до диявола! Його називають «Привидом Києва»», – повідомили у ЗСУ, оприлюднивши фото військового льотчика.

Нагадаємо:

Су-35 – це російський багатоцільовий надманеврений винищувач з керованим вектором тяги покоління 4++. Розробка ОКБ «Сухой» 2008 року. Вартість одиниці – близько 2 млрд рублів.

Слава Українi!

https://twitter.com/i/status/1496819456194060290

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України