Перший літний український юнацький табір у Португалії
Перший літний український юнацький табір у Португалії

Перший літний український юнацький табір у Португалії

Перший літний український юнацький табір у Португалії

 

3 липня розпочав свою роботу в Алгарве Перший літний український юнацький табір у Португалії за сприянням Спілки Української Молоді (СУМ) . Це надзвичайно довгоочікувана подія для організаторів, виховників, батьків та більш , ніж 40 українських дітей з Португалії та Іспанії. Важливість події для української громади у Португалії засвідчила своєю присутністю Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португалії – Огнівець Інна Василівна. У вітальному слові пані посол підтримала важливість залучення ураїнської молоді до активного громадсько- патріотичного життя та щиро привітала всіх присутніх з початком таборування.

«Гартуйсь!» – саме таке привітання використовують у спілкуванні між собою сумівці – члени Спілки Україснької Молоді – у цілому світі. Гартувати український молодечий дух у Португалії допомагатимуть досвідчені завзяті провідники з Україіни, Канади та Англії: комендандт табору – Іляш Юрій- Голова Крайової Управи “СУМ в Україні”, головний впорядник табору – Андрея Кардаш – Головний виховник Міської Управи Київського осередку СУМ , писар табору – Андрій Фендик- голова Львівського осередку “СУМ в Україні” та Христина Модла-Томаш – від Крайової Управи СУМ у Великій Британії.

Перший день таборування пролетів миттєво- кожна хвилина програми дня продумана, пізнавальна та всепоглинаюча ! Він був насиченим і цікавим : юні таборовики знайомилися, досліджували,вчилися , розважалися та імпровізували . На завершення дня вечірня Ватра Відкриття обєднала в дружне коло всіх представників пяти країн учасників табору – України, Португалії, Іспанії, Англії та Канади у веселій пізнавальній імпрезі – презентації країни проживання.

Провідники табору навчили нас творити власне дозвілля змістовним та корисним для розуму, для тіла, для душі!

Зроблено в Bias Do Sul

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh