Авторські статті

Перший літний український юнацький табір у Португалії

Перший літний український юнацький табір у Португалії
Перший літний український юнацький табір у Португалії

 

3 липня розпочав свою роботу в Алгарве Перший літний український юнацький табір у Португалії за сприянням Спілки Української Молоді (СУМ) . Це надзвичайно довгоочікувана подія для організаторів, виховників, батьків та більш , ніж 40 українських дітей з Португалії та Іспанії. Важливість події для української громади у Португалії засвідчила своєю присутністю Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португалії – Огнівець Інна Василівна. У вітальному слові пані посол підтримала важливість залучення ураїнської молоді до активного громадсько- патріотичного життя та щиро привітала всіх присутніх з початком таборування.

«Гартуйсь!» – саме таке привітання використовують у спілкуванні між собою сумівці – члени Спілки Україснької Молоді – у цілому світі. Гартувати український молодечий дух у Португалії допомагатимуть досвідчені завзяті провідники з Україіни, Канади та Англії: комендандт табору – Іляш Юрій- Голова Крайової Управи “СУМ в Україні”, головний впорядник табору – Андрея Кардаш – Головний виховник Міської Управи Київського осередку СУМ , писар табору – Андрій Фендик- голова Львівського осередку “СУМ в Україні” та Христина Модла-Томаш – від Крайової Управи СУМ у Великій Британії.

Перший день таборування пролетів миттєво- кожна хвилина програми дня продумана, пізнавальна та всепоглинаюча ! Він був насиченим і цікавим : юні таборовики знайомилися, досліджували,вчилися , розважалися та імпровізували . На завершення дня вечірня Ватра Відкриття обєднала в дружне коло всіх представників пяти країн учасників табору – України, Португалії, Іспанії, Англії та Канади у веселій пізнавальній імпрезі – презентації країни проживання.

Провідники табору навчили нас творити власне дозвілля змістовним та корисним для розуму, для тіла, для душі!

Зроблено в Bias Do Sul

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.