Авторські статтіНовини

Перший знайдений археологами воїн-грифон виявився охоронцем кілець

Перший знайдений археологами воїн-грифон виявився охоронцем кілець. Вчені провели ретельне дослідження предметів, виявлених у могилі людини, померлої приблизно 3 500 років тому.

Археологи натрапили на поховання в минулому році, коли досліджували руїни міста Пілоса, розташованого в південно-західній частині Греції. Тут вчені знайшли чоловіка, який представляв вищий стан.

Вчені дотримуються думки, що вони виявили жерця або правителя, а ім’я воїн-грифон йому дали через знайдену у його могилі пластинку, виготовлену з слонової кістки, на якій зображена міфічна істота.

Разом з воїном-грифоном в його могилі знаходилися коштовності. Їх було дуже багато: золотий і срібний посуд, буси, намисто, печатки, меч з бронзи, але найбільше вчених зацікавили кільця, виготовлені з дорогоцінного металу, чотири з яких просто вразили вершителів науки.

Вчені розповіли, що на кільцях виявили зображення сцен з життя людей, властивих тому часу. За словами археологів, ювелірна робота виконана добре, навіть за сьогоднішніми мірками. Яким чином були виготовлені стародавні коштовності, фахівці поки не можуть сказати і їм належить розібратися в цьому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України