Перший знайдений археологами воїн-грифон виявився охоронцем кілець

Перший знайдений археологами воїн-грифон виявився охоронцем кілець. Вчені провели ретельне дослідження предметів, виявлених у могилі людини, померлої приблизно 3 500 років тому.

Археологи натрапили на поховання в минулому році, коли досліджували руїни міста Пілоса, розташованого в південно-західній частині Греції. Тут вчені знайшли чоловіка, який представляв вищий стан.

Вчені дотримуються думки, що вони виявили жерця або правителя, а ім’я воїн-грифон йому дали через знайдену у його могилі пластинку, виготовлену з слонової кістки, на якій зображена міфічна істота.

Разом з воїном-грифоном в його могилі знаходилися коштовності. Їх було дуже багато: золотий і срібний посуд, буси, намисто, печатки, меч з бронзи, але найбільше вчених зацікавили кільця, виготовлені з дорогоцінного металу, чотири з яких просто вразили вершителів науки.

Вчені розповіли, що на кільцях виявили зображення сцен з життя людей, властивих тому часу. За словами археологів, ювелірна робота виконана добре, навіть за сьогоднішніми мірками. Яким чином були виготовлені стародавні коштовності, фахівці поки не можуть сказати і їм належить розібратися в цьому.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh