Новини з Австрії

Перші підсумки федеральних виборів в Австрії – Курц тріумфатор виборів з рекордним результатом, соціал-демократи другі, партія Свободи третя

Після короткої, але бурхливої виборчої кампанії день виборів нарешті настав

6,4 мільйона австрійців старше 16 років покликані сьогодні на виборчі дільниці, щоб обрати новий Національна рада. Вісім партій і суспільних організацій увійшли в остаточний у загальний федеральний виборчий бюлетень — ÖVP, SPÖ, АПС, NEOS, JETZT, KPÖ, Зелені і Вандель. В окремих федеральних штатах для виборів також беруть участь християнська партія (CPÖ, Бургенланд), BZO (Карінтія), Соціалістична ліва партія (SLP, Верхня Австрія), Gilt (Тіроль і Форарльберг) і Пивна партія (BPÖ, Відень).

Всього в Національний рада буде обрано 183 парламентарія на термін п’ять років. Минулий період не протривав і два роки. Вотум недовіри усьому федеральному уряду Австрії, підтриманий SPÖ, АПС і NOW, змусив піти у відставку кабінет тодішнього канцлера Себастьяна Курца (ÖVP) -подія, яка ніколи раніше не відбувалася у Другій республіці.
Національна рада буде складена у відповідності з пропорційним представництвом, з однією умовою проходження — партія повинна отримати прямий мандат в одному з 39 регіональних округів, або чотири відсотки голосів (тобто близько 202 000 голосів) по всій Австрії.

ÖVP — 37,2 %
SPÖ — 22,0 %
АПС — 16,0 Prozent.
Grünen — 14,3 %
NEOS — 7,4 %
JETZT — 1,8 Prozent.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.