Перші американські поселенці могли прибути не через Аляску, а морським шляхом

Автори статті у виданні «Nature» вважають, що перші поселенці не могли пройти в Америку по сухопутному коридору. Незважаючи на те, що це загальновизнана думка, вчені вважають, що це було «недоцільно».

Загальноприйнято вважати, що люди заселяли Америку, рухаючись від  льодовиків в південному напрямку по території сучасної Канади. Вчені вважають, намагаючись створити умови життя багатовікової давності, що 12 600 років тому через цей коридор пройти було неможливо, так як в цьому місці не можна було знайти необхідних ресурсів для забезпечення життя, таких як деревина і дичина. Без першого не можна було розвести вогонь, без другого харчуватися. Автори дослідження вважають, що стародавні люди мігрували вздовж тихоокеанського узбережжя.
Міжнародна група, керована Єске Віллерслевом, прагнула повторити природні умови, в яких мігрували люди. Дослідження показало, що 12 600 років тому вже з’явилася осока, жовтецеві, розоцвіті, трохи пізніше можна було побачити верби і тополі. Ця рослинність була привабливою для бізонів, а потім і інших тварин. Пізніше стали з’являтися птахи, наприклад, білоголові орлани.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh