Авторські статтіНовини

Перші американські поселенці могли прибути не через Аляску, а морським шляхом

Автори статті у виданні «Nature» вважають, що перші поселенці не могли пройти в Америку по сухопутному коридору. Незважаючи на те, що це загальновизнана думка, вчені вважають, що це було «недоцільно».

Загальноприйнято вважати, що люди заселяли Америку, рухаючись від  льодовиків в південному напрямку по території сучасної Канади. Вчені вважають, намагаючись створити умови життя багатовікової давності, що 12 600 років тому через цей коридор пройти було неможливо, так як в цьому місці не можна було знайти необхідних ресурсів для забезпечення життя, таких як деревина і дичина. Без першого не можна було розвести вогонь, без другого харчуватися. Автори дослідження вважають, що стародавні люди мігрували вздовж тихоокеанського узбережжя.
Міжнародна група, керована Єске Віллерслевом, прагнула повторити природні умови, в яких мігрували люди. Дослідження показало, що 12 600 років тому вже з’явилася осока, жовтецеві, розоцвіті, трохи пізніше можна було побачити верби і тополі. Ця рослинність була привабливою для бізонів, а потім і інших тварин. Пізніше стали з’являтися птахи, наприклад, білоголові орлани.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.