Економіка

Перші 500 українських моряків отримали послужну книжку поштою

За перший місяць послуги з отримання послужної книжки моряка поштою до Адміністрації судноплавства звернулися понад 700 моряків, 500 з них вже отримали документи. Раніше для отримання документа, в який вносяться всі відомості про стаж роботи моряків, потрібно було звертатися до Адміністрації судноплавства лише особисто.

Тепер, щоб отримати послужну книжку моряка, достатньо направити пакет необхідних документів зручним поштовим оператором і сплатити 245,28 грн за бланк.

На розгляд заяви визначено 10 днів, після чого моряк отримує документ за адресою, яку вказує в гарантійному листі. Про всі етапи відпрацювання заявки Адміністрація судноплавства повідомляє кожного моряка електронними листами.

Послужні книжки моряка видаються за новим зразком, відповідно до наказу Мінінфраструктури від 23 червня 2023 року № 535. В послужних книжках моряка нового зразку міститься більша кількість сторінок, а також спрощено правила заповнення відомостей про стаж роботи на судні.

Це спільна робота Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та Адміністраці] судноплавства для спрощення отримання документів та цифровізації послуг для українських моряків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України