Авторські статтіФотогалерея

В Китаї відбулася бамбукова виставка. Фото

Китайське село Baoxi перетворилося в абсолютно нове місце завдяки проведення першого Міжнародного бамбукового бієнале – робіт з бамбуку. Докладно про це розповімо сьогодні в і:

Перше Міжнародне архітектурне бієнале, де в якості основного будівельного матеріалу використовувався бамбук, пройшло в маленькому селі Китаю під назвою Baoxi в 2016 році.

Село знаходиться в 12 годинах їзди від Шанхаю і в даний час володіє прекрасними будівельними об’єктами, розробленими міжнародними архітекторами.

Фотографії, зроблені Julien Lanoo, показують, як добре ці міцні бамбукові споруди вписалися в суспільний устрій села.

Протягом століть бамбук в сільській місцевості використовувався для різних цілей.

В якості будівельного матеріалу, що володіє різноманітними функціями, сьогодні бамбук програє війну проти бетону на китайській землі.

Зростання міст Китаю разом з швидким зростанням населення привів до того, що зникають багато об’єктів і споруд традиційного типу.

Бамбукове бієнале показало, що фрази об’єкти сучасної архітектури і традиційні матеріали для будівництва не є взаємовиключними.

Серед експонатів виставки – студентські гуртожитки, музей кераміки і бамбуковий міст.

Ці сучасні об’єкти, завдяки яким зріс інтерес туристів до села Baoxi, дозволили йому відродитися і перетворитися в абсолютно нове і унікальне за своїми архітектурними якостями місце.

Злиття товариства та природних матеріалів – одне з питань, до якого хотіла привернути увагу Julien Lanoo на своєму сайті.

Після бієнале в селі з’явилося туристично-інформаційне бюро, готель, пансіон, а також навчальний центр.

Головною метою оновленого села є можливість привернути увагу іноземців до…

… краси і цінності бамбуку…

… витоків китайської культури…

… краси природи і тиші деяких місць у цій країні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України