Перша ознака хвороби серця

Захворювання серця не завжди відразу ж проявляють себе клінічно. Людина може чудово себе відчувати і бути активним, а потім раптово померти від серцевого нападу!

Ожиріння, куріння і сидячий спосіб життя — головні вороги серцево-судинної системи. Альо проблеми з серцем можуть спіткати навіть тих, хто уважно стежить за своїм здоров ” ям… Добре, що існує елементарний тест, який допоможе визначити, в порядку твоє серце! Тільки що я перевірив собі і радій, що поки мені не про що турбуватися.

Як перевірити своє серце

Сядь на підлогу і витягни ноги вперед, тримай пальці ніг піднятими вгору. Витягни руку вперед і доторкнися до кінчиків пальців на ногах. Якщо ти робиш це з легкістю, можна сказати впевнено: твоя серцево-судинна система працює без зайвих навантажень і збоїв, хвороби серця будуть обходити тебе стороною!

Якщо ж тіло недостатньо гнучке, швидше за все, у тебе вже є проблеми з серцем. Справа в тому, що «дерев’яна яні», негнучкі люди мають жорсткі кровоносні судини! У даної групи людей спостерігаються порушення кровообігу через нестачу колагену, який робить судини пружними і молодими.

Жорсткі, малорухливі, негнучкі м’яка зв’язку spini і ніг вказують на прямий шлях до кардіолога! Ці фрази м’язи містять стільки ж колагену, скільки і кровоносні судини, по них можна судити про стан кровоносних судин всього організму.

Будь в хорошій формі і не забувай стежити за своїм тілом! Воно завжди підкаже, що треба робити, щоб поліпшити своє самопочуття, потрібно лише уважно прислухатися… Розкажи про це важливому для здоров’я тесті своїм друзям!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh