Новини з Австрії

Перевізник нелегалів висадив 29 мігрантів прямо у Відні

Підозрюваний у контрабанді людей пізніше заарештували в Бургенланді.

Вранці у четвер машина контрабандистів висадила 29 нелегалів просто у Відні-Зіммерінгу. За даними поліції, серед людей було одинадцять дітей, усі із Сирії, яких доставили на Кіммерльгасі у білому фургоні. Перевізник нелегалів намагався втекти до Угорщини та був затриманий у районі прикордонного переходу Нікельсдорф у Бургенланді.

Свідки зателефонували до поліції, коли помітили, як із фургону близько 9:30 ранку вийшли одразу кілька десятків людей. Потім мігрантів зупинили та доставили до центру затримання поліції.

“Підозрюваного в контрабанді людей негайно оголосили в розшук по всій Австрії”, – повідомив представник поліції Маркус Діттріх. Співробітники департаменту поліції землі Бургенланд заарештували підозрюваного поблизу Нікельсдорфа. Це 22-річний громадянин Швеції. Фургон було конфісковано.

Жодної додаткової інформації про затриманих біженців повідомлено не було. За даними МВС Австрії, загалом за кілька місяців спостерігається різке зниження затримань. Минулого літа кількість вилучень була більш ніж на 60 відсотків нижчою за аналогічний період 2022 року, «з тенденцією, що зберігається». Хоча кількість арештів та заяв про надання притулку зростає у багатьох європейських країнах, наприклад, у Німеччині, Франції та Італії, в Австрії вона знижується.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України