Авторські статтіЗдоров'я

Перевірте, як працює ваша щитовидна залоза

Щитовидна залоза працює, відпочиває й відновлюється, як і всі органи, за певним графіком. Час її роботи — з 20 до 22 години. Тому здавати кров на гормони щитовидної залози в ранковий час безглуздо. Тим більше що можна провести попередній тест самостійно за допомогою йоду, іридодіагностики, долонних ліній і УЗД.

Як перевірити роботу щитовидної залози в домашніх умовах

В період з 10 до 12 години ночі візьміть 5% йод і нанесіть йодну сіточку на зап’ястя обох рук. Чому обох? Тому що щитовидна залоза — парний орган, і кожна складова цієї пари працює по-різному.

Вранці подивіться, на якій руці йод вбрався більше — тобто, зник. Де йод більше вбрався — там більше потреба залози в йоді. Якщо справа зник — патологія у правій частці щитовидної залози, якщо зліва — значити, проблему слід шукати ліворуч. Патологія зазвичай завжди однобічна, як, скажімо, інсульт.

Зробіть знімки обох очей: без спалаху, в режимі макрозйомки, у максимальному розмірі 14 мегапікселів, під хорошим освітленням. Розгляньте ліве око — воно ділиться на 12 зон, в зоні 9.20-9.40 розташована проекція щитовидної залози. Як видно на фото, затемнення в цій області вказує на кісту.

Тепер розгляньте право око — воно також ділиться на 12 зон, представництво щитовидної залози знаходиться в зоні 14.20-14.40. Як видно на фото, немає ніяких затемнень в цій зоні.

Огляньте долоні правої і лівої рук на предмет наявності лінії щитовидної залози. Видно, що зліва лінія щитовидної залози починається глибокої точкою і направляється вниз, до лінії розуму, в тій годину як на правій вона мало виражена, без крапки і не йде вниз.

Пройдіть УЗД, щоб підтвердити інформацію — на фото видно, що кіста знаходиться в лівій частці, що і потрібно було довести:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh