Новини

Перевірка зору та лікування у офтальмологічному центрі Visiobud  

На жаль, на проблеми із зором в Україні страждають дорослі та діти. Перевірити зір зможуть лікарі офтальмологи Visiobud у Києві. Фахівці проведуть діагностику та підберуть пацієнтам окуляри чи контактні лінзи. Пройти обстеження можна у лікарні або викликати лікаря на дім. Щоб записатися на прийом, потрібно заповнити електронну форму на сайті.

Які послуги надає медичний центр Visiobud та кому потрібне обстеження зору

Окулісти медичного центру Visiobud надають широкий спектр медичних послуг з перевірки зору. Лікарі діагностують захворювання типу астигматизму, короткозорості, далекозорості, косоокості, «ледачого ока», глаукоми та ін. До основних послуг центру належать:

  • дитяча офтальмологія;
  • діагностика зору за унікальною методикою;
  • рефракційна хірургія;
  • терапія захворювань очей;
  • пластична офтальмохірургія та ін.

Інколи люди не знають, коли варто звернутися до офтальмолога для перевірки зору. Окуліста потрібно відвідувати раз на півроку, тому що чимало хвороб не проявляються одразу. Одразу записатися на перевірку до лікаря потрібно, якщо в людина відчуває біль в очах, двоїння зображення, перед очима з’являються «мушки». Сигналом про негайне звернення до спеціалістів є гнойові виділення з очей, різке зниження зору, набряклість повік без видимих причин.

Регулярні обстеження важливі для людей, які мають спадкову схильність до захворювання очей. Наприклад, близькі родичі страждали на катаракту, астигматизм, втрату зору тощо. Постійні консультації необхідні пацієнтам з цукровим діабетом, тим, хто переніс травми очей, має вік понад 50 років, страждає на підвищений артеріальний тиск. Плановий огляд потрібно проходити раз на рік.

Що потрібно знати про обстеження у офтальмолога

Медичний центр Visiobud приймає пацієнтів у клініках с Києва, та пропонує послугу обстеження на дому у пацієнта, що дуже зручно для маломобільних категорій пацієнтів, людей, які не хочуть пересуватися по місту в умовах складних епідеміологічних ситуацій в зимовий період року. У стандартний пакет огляду входить обстеження гостроти зору, біомікроскопія, бінокулярна офтальмоскопія з медикаментозним мідріазом, поставлення діагнозу від фахівця, призначення і рекомендації стосовно лікування.

Для діагностики використовують сучасне медичне обладнання, яке дозволяє перевірити стан очного дна, флюоресцентну ангіографію сітківки та ін. На офіційній сторінці клініки вказана вартість основного пакету послуг. Оплата можлива картою та готівкою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України