Перевезення негабаритних вантажів

Негабарит – це будь-який вантаж, який через особливий розмір (як правило, досить великий) та інші особливості неможливо перевести в спеціальному закритому фургоні або контейнері. Якщо потрібно кудись, або звідкись доставити, перевезти будь який вантаж краще звернутися до спеціальних транспортних компаній наприклад: http://wingo.com.ua/countries/china/,  у розпорядженні яких є все необхідне обладнання, що дозволяє здійснити якісне та безпечне транспортування негабариту і будь якого вантажу.

До негабаритних вантажів відноситься промислове, сільськогосподарське обладнання, спеціальні верстати, дорожня техніка, будівельні конструкції та інше.

Провідні компанії виконують негабаритні вантажоперевезення наступних категорій:

Великовагові.

До даних вантажів належать об’єкти, маса яких перевищує 25 тонн. Негабаритні великовагові перевезення вимагають багатотонні бурові верстати, великі дробильні установки, преси, сепаратори, трансформатори, генератори і т.д. Перевезення такого типу вантажів вимагає використання тягачів-ваговозів, а також напівпричепів.

Великогабаритні.

До цієї категорії відносять вантажі, параметри яких в ширину перевищують 2,6 м, у висоту – 4 м, в довжину – 20 м. Сюди відносять промислове, нафтогазове обладнання, колони, реактори, техніку для проведення земельних, будівельних робіт, тобто пристрої , які можна транспортувати тільки в нероздільному вигляді. Для перевезення великогабаритних вантажів цього типу використовуються низькорамні платформи, самохідні модульні системи, модульні автопоїзди і інша спецтехніка.

Довгомірні.

Вантажі, довжина яких перевищує 20 м – мостові балки, нерозбірні мостові конструкції. Для цього використовують спеціальні розсувні платформи.

Особливості перевезення негабариту

Те, без чого неможливо перевезти негабаритнийо вантаж – це оформлення нормативної документації. Для перевезення негабариту розроблена маса нормативних документів. Перевозячи великогабаритний вантаж автомобільним, морським, ж / д або авіатранспортом, необхідне отримання дозволів, у яких зазначаються:

параметри, розміри вантажу;
характеристики, розміри спецзасобів, на яких планується здійснювати вантажоперевезення;
особливі умови руху.
Далі слід врахувати такий момент, як складання, узгодження маршруту спецтехніки з вантажем. На даному етапі необхідно прийняти до уваги особливості доріг і шляхів, по яких намічається маршрут проходження вантажу, а також врахувати всі можливі деталі, які зустрінуться на маршруті:

наявність мостів;
переїзди;
в який період року, доби відбувається перевезення вантажу;
шляхи сполучення тощо.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh