Новини

Перевезення негабаритних вантажів

imagesНегабарит – це будь-який вантаж, який через особливий розмір (як правило, досить великий) та інші особливості неможливо перевести в спеціальному закритому фургоні або контейнері. Якщо потрібно кудись, або звідкись доставити, перевезти будь який вантаж краще звернутися до спеціальних транспортних компаній наприклад: http://wingo.com.ua/countries/china/,  у розпорядженні яких є все необхідне обладнання, що дозволяє здійснити якісне та безпечне транспортування негабариту і будь якого вантажу.

До негабаритних вантажів відноситься промислове, сільськогосподарське обладнання, спеціальні верстати, дорожня техніка, будівельні конструкції та інше.

Провідні компанії виконують негабаритні вантажоперевезення наступних категорій:

Великовагові.

До даних вантажів належать об’єкти, маса яких перевищує 25 тонн. Негабаритні великовагові перевезення вимагають багатотонні бурові верстати, великі дробильні установки, преси, сепаратори, трансформатори, генератори і т.д. Перевезення такого типу вантажів вимагає використання тягачів-ваговозів, а також напівпричепів.

Великогабаритні.

До цієї категорії відносять вантажі, параметри яких в ширину перевищують 2,6 м, у висоту – 4 м, в довжину – 20 м. Сюди відносять промислове, нафтогазове обладнання, колони, реактори, техніку для проведення земельних, будівельних робіт, тобто пристрої , які можна транспортувати тільки в нероздільному вигляді. Для перевезення великогабаритних вантажів цього типу використовуються низькорамні платформи, самохідні модульні системи, модульні автопоїзди і інша спецтехніка.

Довгомірні.

Вантажі, довжина яких перевищує 20 м – мостові балки, нерозбірні мостові конструкції. Для цього використовують спеціальні розсувні платформи.

Особливості перевезення негабариту

Те, без чого неможливо перевезти негабаритнийо вантаж – це оформлення нормативної документації. Для перевезення негабариту розроблена маса нормативних документів. Перевозячи великогабаритний вантаж автомобільним, морським, ж / д або авіатранспортом, необхідне отримання дозволів, у яких зазначаються:

параметри, розміри вантажу;
характеристики, розміри спецзасобів, на яких планується здійснювати вантажоперевезення;
особливі умови руху.
Далі слід врахувати такий момент, як складання, узгодження маршруту спецтехніки з вантажем. На даному етапі необхідно прийняти до уваги особливості доріг і шляхів, по яких намічається маршрут проходження вантажу, а також врахувати всі можливі деталі, які зустрінуться на маршруті:

наявність мостів;
переїзди;
в який період року, доби відбувається перевезення вантажу;
шляхи сполучення тощо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України