Новини

Переваги застосування SEO-оптимізації

В сучасному світі неможливо розкрутити сайт без SEO-оптимізації. В перекладі з англійської SEO означає оптимізацію для пошукових систем

Без використання послуг спеціальних агентств, що пропонують просування в мережі інтернет, самостійно не вдасться досягти бажаного результату від свого сайту. Компанія SEO Creative пропонує широкий спектр послуг. Тут на цьому сайті seo-creative.com та у блозі можна знайти вичерпну інформацію на цю тему.

SEO-оптимізація, на відміну від контекстної реклами, не дає миттєвого результату, проте приносить плоди згодом. Переваги такого методу просування включають:

  • Ненав’язливість. Сайт потрапляє у список запропонованих, коли людина шукає потрібний їй товар чи послугу за ключовими запитами, тобто потенційний клієнт зацікавлений у відвідуванні ресурсу.
  • Довготривалий результат. Виділивши кошти на оптимізацію раз, вдасться отримати стійкий результат. В деякий випадках, щоб відчути результативність SEO, необхідно від 2 до 6 місяців. Не всі власники сайтів розуміють, чому не мають прибутку уже сьогодні, проте згодом оптимізація окупиться у декілька разів.
  • Лояльність. Споживачі починають розуміти, щоб опинитися серед ТОП-видачі в пошуковиках, не обов’язково бути хорошим сайтом, можна просто за це заплатити. Тому SEO має на увазі уже хороший сайт.
  • Доступна вартість послуги. В середньому ціни на базову оптимізацію становлять 150 дол. США, а на просування 200 дол. США на місяць, що значно нижче за контекстну рекламу.

Які послуги пропонує SEO Creative

Компанія SEO Creative пропонує оптимізацію та розкрутку сайтів. Спеціалісти використовують цілий арсенал інструментів, щоб кожен замовник зумів отримати бажаний результат. Робота фахівців включає

  • SEO аудит і аналіз сайту, що допомагає знайти сильні та слабкі сторони ресурсу.
  • Технічну оптимізацію. Налаштування сайту (всіх технічних файлів) до вимог Гугл.
  • Стратегію ключових слів. Підшукуються ключові слова, за якими користувачі роблять запити відповідно до типу ресурсу, складання семантичного ядра.
  • Оптимізацію мета-тегів. За допомогою цієї функції користувачі захочуть переходити на запропонований сайт.
  • Контент-маркетинг. Наповнення сайту якісним контентом: якісними унікальними статтями, які будуть корисними споживачам.

Пошукова оптимізація допомагає таким мережам як Гугл розуміти, коли (за якими ключовими запитами) слід видавати сайт видавати сайт в результаті пошуку. Детальніше ознайомитися з цінами та замовити послуги можна на офіційній сторінці SEO Creative.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України