Новини

Переваги покупки меблів на замовлення

Випадкового гостя меблевого магазину завжди дивує різноманітність форм і конструкцій, пропонованих сучасними дизайнерами, багатство кольорів і фактур, які, здавалося б, здатні задовольнити навіть самий претензійний смак. Але від людей, які прийшли з конкретним наміром здійснити покупку, після довгого блукання по заставленим різного формату меблями площами нерідко можна почути з досадою: «І вибрати щось нема з чого!»

Чому ж так відбувається? Чому при всьому різноманітті пропозицій меблевих фабрик і невеликих майстерень вибір виявляється практично непосильним завданням, що відбиває всяке бажання ходити по магазинах і змушує купувати, в кінцевому підсумку, те, що не так вже сильно подобається?

Відповідь проста: при виборі меблів нам доводиться враховувати масу чинників, що визначають цей самий вибір. Розмір і функціональне призначення приміщення, де буде розміщений предмет, переважаюча колірна гамма, кількість людей, які постійно і тимчасово перебувають в кімнаті, – все це впливає на кінцеве рішення і часто змушує відмовитися від задоволення придбати вподобаний шкіряний диван, який загрожує зайняти весь вільний простір, або скляний столик, який має всі шанси впасти «жертвою» гучних дитячих ігор, на користь того, що здається більш практичним. І в цьому вам допоможуть консультанти магазину Cleef Mebel/ На сайті https://cleef.com.ua/ua/shkafy-kupe/ у вас буде можливість переглянути та придбати шафи-купе на замовлення.

Вихід є!

На щастя, сьогодні практичність можна успішно поєднувати з естетичною привабливістю і стильовою відповідністю, а допоможе в цьому меблі, виготовлені на замовлення. Вона має цілий ряд безсумнівних переваг перед меблями, купленої в готовому вигляді. До таких переваг варто віднести:

  • можливість точного співвіднесення габаритів меблів і розмірів приміщення;
  • багатий вибір матеріалів конструкції і обробки, представлених в широкому ціновому діапазоні;
  • різноманітність дизайнерських рішень і стилістичних знахідок;
  • широкі можливості у виборі конфігурацій і комбінуванні предметів з різних колекцій і гарнітурів;
  • максимальна функціональність;
  • гарантована новизна меблів, відсутність прихованої історії;
  • неповторність і унікальність;
  • відповідність особистих смаків і фінансових можливостей.

У чому підступ?

Така велика кількість переваг покупки меблів на замовлення змушує задуматися: «А чи є у неї якісь недоліки?» З жалем доводиться констатувати, що один недолік все ж є. Меблі, придбані на замовлення, не можна відразу купити, завантажити в машину і відвезти додому – доведеться почекати, поки їх виготовлять (в середньому процес займає 30-ть днів).

Хоча якщо поглянути на цей «мінус» під іншим кутом, то він може вилитися в досить істотний «плюс», адже поки майстри займаються виготовленням меблів, можна не поспішаючи закінчити ремонт і підготувати квартиру або будинок до оновлення. При цьому зникне необхідність ламати голову над тим, куди прилаштувати дивани, крісла, столи і гірки, поки вносяться останні штрихи в новий образ житла.

Все вищесказане дозволяє зробити простий, але важливий висновок: меблі на замовлення – це найкращий вибір для господарів, які прагнуть до ідеалу і не бажають жити за принципом «Зійде і так!»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.