Новини

Переваги мотоблоків Iron Angel і Konner&Sohnen

Ринок сільськогосподарської техніки невпинно росте, з кожним роком пропонуючи покупцям ще більший вибір обладнання для догляду за садом та городом. Його лідером на протязі ось вже декількох років залишається компанія Iron Angel. Це пояснюється тим, що кожен мотоблок Iron Angel – це дійсно надійний і якісний агрегат, здатний виконувати більшість робіт на земельній ділянці.

Особливості мотоблоків марки Iron Angel

Сільгосптехніка Iron Angel виділяється довговічністю і збалансованою конструкцією. При виготовленні мотоблоків цього бренду використовуються надійні комплектуючі, здатні витримувати експлуатацію в надскладних умовах.

Серед головних особливостей мотоблоків Iron Angel користувачі виділяють:

  • наявність рукоятки, що легко регулюється по висоті і нахилу;

  • універсальність техніки – мотоблоки здатні виконувати найбільш важкі роботи і працювати в парі з різними видами навісного обладнання;

  • влаштована система реверсу, яка підвищує маневреність агрегату;

  • надійні шини з агресивним малюнком протектору роблять обладнання більш стійким при роботі на пухкому ґрунті.

Вагомою перевагою мотоблоків марки Iron Angel є їх розширена комплектація. Купуючи техніку, користувач отримує все, що необхідно для початку експлуатації.

Чому варто замовити мотоблоки Konner&Sohnen?

Компанія Konner&Sohnen – один з найвідоміших виробників сільгосптехніки в світі, який пропонує високоякісне обладнання для роботи на ділянках з різною площею і складом ґрунту. Купити мотоблоки цього бренду можна за посиланням: https://motoblok-kentavr.com.ua/product-category/motobloki-konner-amp-sohnen/.

Агрегати німецького виробника повністю відповідають найвищим європейським стандартам якості. Вони обладнані потужними бензиновими і дизельними двигунами, розрахованими на експлуатацію в температурному діапазоні від -7 до +30°C.

В залежності від комплектації мотоблоки Konner&Sohnen надходять до продажу з одно- або багатоступінчатою трансмісією. Другий варіант коробки набагато зручніший, адже дозволяє агрегату рухатись назад.

Мотоблоки Konner&Sohnen виділяються хорошими технічними характеристиками. Вони демонструють високу швидкість і якість роботи під час культивації ділянки, оранки плугом, підгортання картоплі та збору врожаю.

В продажу можна знайти мотоблоки, укомплектовані як повітряними, так і водяними системами охолодження. В конструкції кожного агрегату передбачена комбінація металічних і резинових демпферів, здатних поглинати найсильніші коливання двигуна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України