Переваги легального працевлаштування у Польщі

На жаль, більшість українських роботодавців не завжди може запропонувати гідну оплату праці, тому доводиться шукати альтернативні шляхи заробітку. Один з найбільш популярних на сьогоднішній день спосіб заробляти більше – робота в Польщі для українців. Взагалі, робота в ЄС зараз оплачується дуже добре. Тільки основне – аби працевлаштування в Польщі було легальним. Тоді можна і вимагати від роботодавців хороші умови праці, і прямувати по кар’єрних сходинках догори. Які ж іще ми можемо отримати переваги від такого працевлаштування? Давайте разом будемо їх розглядати і зупинимось на основних моментах. Плюс розглянемо, які вакансії на роботу в Польщі наразі готові запропонувати нам роботодавці з цієї країни.

Переваги роботи в Польщі

  1. Гідна оплата праці. Справді, заробітна плата, якщо ви оберете роботу в Польщі для українців, буде значно вищою, ніж на батьківщині. Давайте порівняємо. Наприклад, якщо дивитися по вакансіям на роботу в Польщі, то працюючи барменом, ви будете отримувати орієнтовно 10 зл/год., будівельником – 10-13 зл/год, швачкою – 9-13 зл/год., зварювальником – 10 зл/год., різноробочим – 8-12 зл/год. Враховуючи 8-мигодинний робочий день (працювати можна й довше), за добу ви будете отримувати біля 80 злотих, у місяць – біля 2 тис. злотих, і це без знання мови. А це орієнтовно 14 тис. грн. Погодьтеся, у нас такої місячної оплати за наведені види робіт не пропонують.
  2. Хороші умови працевлаштування. Справді, у Польщі пропонують хороші умови праці не тільки для чоловіків, а й для жінок, для сімейних пар та навіть для студентів, які вирішили підзаробити. Обов’язково заздалегідь обговорюйте з роботодавцем, хто буде оплачувати вам житло. Інколи такі витрати бере на себе сам роботодавець, а інколи – працівник. Тому такий нюанс потрібно уточнювати наперед.
  3. Можливість подорожувати. Насправді, робота в Польщі має ще одну перевагу – це можливість вільно подорожувати країнами ЄС. Та й роботу вам можуть запропонувати у будь-якому з міст: наприклад, у Катовіце, у Гдині, Кельце, Бидгощі, Лодзі, або Кракові. Враховуючи, що поляки більш мобільні, звикли більше подорожувати, ви можете перейняти таку звичку. До того ж, навіть у Польщі є багато місць, куди можна поїхати, трошки відпочити від роботи.

Як отримати хорошу роботу?

Якщо ваша мета – влаштуватись офіційно, тоді вам потрібно шукати кадрову агенцію. Тоді вам зможуть надати на вибір вакансії на роботу в Польщі 2017. Саме так працює агенція Visa Pro. Обравши для себе одну з вакансій, ви зможете обговорити всі деталі працевлаштування і погодити умови роботи. Працювати по контракту – найбільш вигідно і безпечно. Далі вам потрібно буде оформити робочу візу в Польщу, про що вам детальніше зможуть розповісти у агенції.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Анонім

    Користувався послугами агенції Віза Про. Хороша компанія з компетентним персоналом. Повністю задоволений вакансією яку вони мені запропонували.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh