Економіка

Переваги легального працевлаштування у Польщі

На жаль, більшість українських роботодавців не завжди може запропонувати гідну оплату праці, тому доводиться шукати альтернативні шляхи заробітку. Один з найбільш популярних на сьогоднішній день спосіб заробляти більше – робота в Польщі для українців. Взагалі, робота в ЄС зараз оплачується дуже добре. Тільки основне – аби працевлаштування в Польщі було легальним. Тоді можна і вимагати від роботодавців хороші умови праці, і прямувати по кар’єрних сходинках догори. Які ж іще ми можемо отримати переваги від такого працевлаштування? Давайте разом будемо їх розглядати і зупинимось на основних моментах. Плюс розглянемо, які вакансії на роботу в Польщі наразі готові запропонувати нам роботодавці з цієї країни.

Переваги роботи в Польщі

  1. Гідна оплата праці. Справді, заробітна плата, якщо ви оберете роботу в Польщі для українців, буде значно вищою, ніж на батьківщині. Давайте порівняємо. Наприклад, якщо дивитися по вакансіям на роботу в Польщі, то працюючи барменом, ви будете отримувати орієнтовно 10 зл/год., будівельником – 10-13 зл/год, швачкою – 9-13 зл/год., зварювальником – 10 зл/год., різноробочим – 8-12 зл/год. Враховуючи 8-мигодинний робочий день (працювати можна й довше), за добу ви будете отримувати біля 80 злотих, у місяць – біля 2 тис. злотих, і це без знання мови. А це орієнтовно 14 тис. грн. Погодьтеся, у нас такої місячної оплати за наведені види робіт не пропонують.
  2. Хороші умови працевлаштування. Справді, у Польщі пропонують хороші умови праці не тільки для чоловіків, а й для жінок, для сімейних пар та навіть для студентів, які вирішили підзаробити. Обов’язково заздалегідь обговорюйте з роботодавцем, хто буде оплачувати вам житло. Інколи такі витрати бере на себе сам роботодавець, а інколи – працівник. Тому такий нюанс потрібно уточнювати наперед.
  3. Можливість подорожувати. Насправді, робота в Польщі має ще одну перевагу – це можливість вільно подорожувати країнами ЄС. Та й роботу вам можуть запропонувати у будь-якому з міст: наприклад, у Катовіце, у Гдині, Кельце, Бидгощі, Лодзі, або Кракові. Враховуючи, що поляки більш мобільні, звикли більше подорожувати, ви можете перейняти таку звичку. До того ж, навіть у Польщі є багато місць, куди можна поїхати, трошки відпочити від роботи.

Як отримати хорошу роботу?

Visa Pro - робота в ПольщіЯкщо ваша мета – влаштуватись офіційно, тоді вам потрібно шукати кадрову агенцію. Тоді вам зможуть надати на вибір вакансії на роботу в Польщі 2017. Саме так працює агенція Visa Pro. Обравши для себе одну з вакансій, ви зможете обговорити всі деталі працевлаштування і погодити умови роботи. Працювати по контракту – найбільш вигідно і безпечно. Далі вам потрібно буде оформити робочу візу в Польщу, про що вам детальніше зможуть розповісти у агенції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Користувався послугами агенції Віза Про. Хороша компанія з компетентним персоналом. Повністю задоволений вакансією яку вони мені запропонували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.