Новини

Переваги ламінованого підлогового покриття

1Що таке ламінована підлога?

Ламінована підлога – це багатошарове покриття, в основі якого лежить водонепроникна клеєна деревно-волокниста плита високої міцності (HDF). Ламінована підлога в основному складаються з чотирьох шарів. Докладніше про підлогове покриття можна дізнатися тут: http://1pp.com.ua/porta-vita, а також серед великої гамми підлогових покриттів, Ви зможете підібрати щось для себе.

Прозора, зносостійка підкладка забезпечує захист від плям, ударів, подряпин і побутової хімії.

Декоративний шар: фотографія натуральної деревини або плитки з високою роздільною здатністю, виконана із застосуванням складного друку і покрита смолою меламіну.

Довговічна, жорстка основа з вологостійкої клеєної плити HDF підвищеної міцності.

Стабілізуючий шар, що забезпечує абсолютно рівне становище плити без деформацій при правильному монтажі та догляді.

Простота в догляді

З  якісним ламінатом підтримувати красу і чистоту підлоги дійсно легко. Крім того, при використанні відповідної підкладки та плаваючому способі монтажу панелі ламінату відмінно підходять для систем підлогового опалення.

Висока стійкість до подряпин

Запатентований захисний верхній шар на довгі роки збереже красу і природний вигляд підлоги. Цей шар підвищеної міцності робить ламіновані підлогові покриття  до десяти разів більш стійкими до мікроподряпин.

Відмінна ударостійкість

В основі якісних ламінованих підлогових покриттів лежить високоякісна деревно-волокниста плита високої міцності (HDF). У поєднанні з верхнім шаром вона забезпечує найкращий можливий захист підлоги від пошкоджень при падінні предметів, від високих каблуків і т. д.

Вилився напій? Без паніки!

Водонепроникна клеєна основа і система замків з високою міцністю на розтягнення забезпечують відмінний захист від бризків і намокання поверхні.

Приємний звук.

Міцні панелі, використовувані для ламінату, призначені для щоденного навантаження. У поєднанні з якісною підкладкою вони забезпечують рівний, приємний звук при ходьбі.

Не втрачає кольору

При звичайному впливі світла, в тому числі сонячного, якісні ламіновані підлоги зберігають свій первісний відтінок протягом декількох років. Тому при використанні якісних ламінованих підлог ви можете скільки завгодно переставляти меблі в кімнаті, не побоюючись того, що підлога втратить колір.

Відсутність статичної енергії

Всі якісні ламіновані покриття проходять антистатичну обробку поверхні. Вам більше не будуть дошкуляти електростатичні розряди. Крім того, завдяки цій обробці підлоги притягують набагато менше пилу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України