Техно

Переваги банківських карток від системи Mastercard

Банківська картка — необхідний у сьогоденні інструмент для здійснення платіжних операцій. Сплата за покупки, отримання зарплатні, власні накопичування, грошові перекази та безліч інших повсякденних дій проходять саме за допомогою невеликої пластикової картки.

Існує декілька видів банківських карток, найпоширенішими з них є:

  • Кредитна картка. Дозволяє використовувати не тільки власні кошти, а також і гроші банка, беручи їх у борг під відсоток;
  • Дебетова картка. Не має кредитного ліміту, дозволяється використання тільки власних грошей, які є на депозитному рахунку. Найчастіше оформлюється у якості зарплатних, пенсійних тощо.
  • Передплачена картка. Відносно новий вид платіжного інструменту, який нагадує подарунковий сертифікат. Користуватися такою карткою може хто завгодно, однак вона має ряд обмежень.

Майже всі види карток дають можливість сплачувати комунальні послуги, розраховуватись у терміналах магазинів, поповнювати баланс телефону, знімати готівку в межах України та закордоном.

Види карток Mastercard

Платіжна система не займається самостійним випуском карток, для їх отримання слід завітати до найближчого відділення банку. Під час оформлення картки, незалежно від назви фінансової установи, яка її видає, клієнт може вибрати один із існуючих пакетів.

Пакет визначає рівень обслуговування власника рахунку, вартість щомісячної сплати за користування, додаткові привілеї та послуги. Преміальні картки вимагають відкриття рахунку на достатньо великі суми, але вони ж являють собою візитівку, яка підкреслює високий статус та заможність свого держателя.

Розглянемо існуючи на сьогодні види карток Мастеркард.

Standart

Gold

World

Platinum

Найбільш універсальний вид пластикової картки сервісу. З її допомогою клієнт може сплачувати за покупки та послуги. Підходить для розрахунків в Інтернеті та закордоном. Може мати кредитний ліміт.

Золота картка відноситься до преміум-класу. Її власнику доступне використання консьєрж сервісу, а також пропонуються багато бонусів та знижок на відпочинок, подорожі, покупки тощо.

Карта World найбільше підходить завзятим мандрівникам або тим, хто багато часу проводить закордоном. Для держателів карток існують спеціальні заохочення за використання картки по всьому світу.

Цей вид преміальної картки створено для тих, хто бажає отримувати обслуговування найвищого класу. Картка стає пропуском до лаундж зон в аеропортах, гарантує більш високий рівень обслуговування та багато привілеїв.

World Black Edition

World Elite

Debit

Maestro®

Ця карта — симбіоз витонченого дизайну та особливих привілеїв системи Mastercard, які задовольнять навіть найбільш вимогливих держателів.

Елітна картка для елітного сервісу, у будь-якому куточку світу. Власники картки отримують найвищий рівень безпеки, конфіденційність, а також особливі послуги, які виходять за межі стандартних банківських пропозицій.

Платіжна картка без кредитного ліміту, прив’язана до особистого рахунку. Дозволяє проводити розрахунки та знімати готівку без комісії у будь-яких банкоматах України (якщо це передбачено умовами банку).

Класична картка для здійснення оплат. Користування нею є значно безпечнішим, аніж готівкою. Немає потреби носити із собою велику суму грошей, коли всі кошти можна умістити в одну невелику картку.

Вибираючи картку Мастеркард — ви вибираєте надійність, безпеку та професійне обслуговування міжнародного рівня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.