Авторські статті

Перелом ребер та укуси: У Японії дельфіни атакували людей

У Японії, на пляжі міста Міхама, сталося кілька випадків нападу дельфінів на людей, внаслідок чого четверо плавців отримали травми, пише ВВС.

Вчені вивчили цю поведінку і пояснили її тим, що ссавці вважають плавання поблизу людей надмірним стресом. Інциденти були зафіксовані протягом цього року, і влада вжила заходів для запобігання подібним випадкам.

Один із постраждалих, 60-річний чоловік, отримав серйозні травми, включаючи переломи ребер та укуси на руках, коли дельфін напав на нього всього за кілька метрів від берега.

Ще одна 40-річна людина була атакована тим же дельфіном 16 липня, також плаваючи біля берега. Пізніше цього ж дня дельфіни поранили ще двох людей.

Місцева поліція підтвердила, що цього року було шість аналогічних атак ссавців на пляжі Фукує. У відповідь на ці інциденти, на пляжі встановили попереджувальні знаки, що закликають плавців уникати наближення до дельфінів і не торкатися їх.

Вчені припустили, що дикі дельфіни-афаліни зазнають стресу від близького контакту з людьми, що призводить до порушення їх поведінкових звичаїв. Крім агресії стосовно людей, дельфіни також можуть виявляти жорстокість до своїх побратимів у морі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України