Новини

Переказ коштів з картки на картку: що важливо знати українцям

Переказ грошей між банківськими рахунками триває вже не один рік і вважається простою та стандартною практикою. Усе, що вам потрібно, щоб переказати кошти з картки на картку онлайн, це номер рахунку або телефон отримувача.

Як порівняти послуги посередників при переказі коштів з картки на картку

Переказати гроші з картки на карткуРекомендується перевірити наведені нижче показники під час порівняння компаній, що здійснюють перекази з карти на карту, щоб ви могли знайти найкращого постачальника для своїх міжнародних переказів, у тому числі й з Польщі в Україну.

  • Безпека. Переконайтеся, що вибраний посередник регулюється державним органом, щоб бути впевненими, що ваші гроші в безпеці та захищені під час переказу.

  • Збори та тарифи. Деякі служби стягують фіксовану комісію за транзакцію, інші беруть відсоток від суми переказу, у той час, як деякі компанії повністю відмовляються від плати за переказ. Коефіцієнт конверсії є ще одним джерелом доходу від багатьох послуг і, як такий, являє собою важливий компонент ціноутворення для ретельного вивчення. Враховуйте вищесказане, щоб знайти найбільш економічне рішення для вашого перекладу.‎

  • Підтримка клієнтів. Перевірте, чи є доступними та зручними наявні канали підтримки клієнтів. Зазвичай це електронна пошта, онлайн-чат, телефон або онлайн-система відповідей на найпоширеніші запитання. Крім того, деякі служби грошових переказів надають персонального менеджера облікового запису для допомоги в спеціальних транзакціях і важливих питаннях. Спробуйте перевірити це заздалегідь, щоб уникнути стресу, коли вам буде потрібна допомога.

  • Параметри надсилання та отримання. Важливо переконатися, що параметри надсилання, запропоновані вибраним постачальником, зручні для вас. Ви також повинні переконатися, що ваш одержувач зможе легко отримати надіслані гроші. Загальні варіанти надсилання включають банківський переказ або кредитну картку. Загальні варіанти отримання включають банківський переказ і отримання готівкою.

  • Суми переказів. Ще один важливий елемент, який слід враховувати, — це сума грошей, яку ви хочете переказати. Деякі сервіси пропонують кращі функції та переваги для великих сум або бізнес-переказів, тоді як інші краще обробляють невеликі суми коштів. Скористайтеся порівняльною таблицею, щоб визначити, який постачальник найкраще відповідає вашим потребам у грошових переказах.

Зараз можете перерахувати на картку зі свого поточного рахунка на інший за лічені секунди.

Чи безпечно робити переказ коштів з картки на картку онлайн

Для того, щоб дізнатися, як переказати гроші з польської картки на українську безпечним шляхом, зверніть увагу на такі фактори.

  • Чи є сертифікат безпеки PCI DSS, що затверджений платіжними системами Mastercard та Visa.

  • Наявність контрольного блоку 3D-Secure, що підвищує захист від крадіжок та шахрайства.

  • Перевірка за допомогою стандартів GDPR, які затверджені у країнах Європейського Союзу.

Більшість компаній, що забезпечують своїм клієнтам можливість скинути гроші з картки на картку, мають високі стандарти безпеки та перевіряють дані одержувача перед авторизацією платежу.

Якщо ви використовуєте додаток Rebell Pay, щоб надіслати гроші іншій особі, ви можете бути впевненими у тому, що даний сервіс дає можливість переказувати гроші з карти на карту цілком безпечно та швидко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.