Новини

Переговори з Росією неможливі, Україні потрібна більша підтримка

Позиції на полях битв та баланс сил між супротивниками, зазвичай формують мирні переговори. Починаючи з останнього вторгнення, Росія намагалася оточити Україну та нав’язати ультиматуми українському уряду. Але це закінчилося для Москви політичним і військовим провалом. З’явилися повідомлення про наполягання з боку Заходу, щоб Україна погодилася на мирні переговори, аналізує Insight News.

Переговори з РФ

Президент Зеленський заявив: «Ми будемо мати справу з новим президентом РФ». Михайло Подоляк, радник президента, заявив, якщо Росія переможе, світ увійде в період хаосу: розквіт деспотії, воєн, геноцидів та ядерних перегонів. Будь-які «поступки», зроблені Путіну зараз, будуть пактом з дияволом. Ціна не сподобається.

Жодне врегулювання не буде можливим

Мир з Путіним не матиме підтримки українського суспільства, яке наразі не налаштоване на будь-які поступки після всіх звірств російських військ проти України та авіаударів по об’єктах енергетики. Європейський Союз та США продовжують посилювати економічні санкції проти Росії. Західні союзники продовжують надавати Україні зброю, завдяки чому українська армія стає сильнішою.

Глобальна загроза

Найновіша історія довела, що, попри всі досягнуті домовленості, Росія постійно планувала нові атаки. За такого високого рівня недовіри збереження миру і стабільності не видається можливим. Війна в Україні забрала життя понад 85 000 російських солдатів – шокова цифра. Через нестачу людей Путін наказав мобілізувати сотні тисяч новобранців. Тисячі росіян покинули країну, щоб уникнути мобілізації на вірну смерть.

Відмова РФ від імперських амбіцій

Перемога може статися найближчим часом, оскільки героїчні українські військові та західні санкції послабили Росію. Навіть її уряд повинен визнати, що війна програна. Американські чиновники публічно обіцяють підтримати Київ значною допомогою, сподіваються на припинення війни, яка має руйнівний вплив на світову економіку та породила побоювання ядерної атаки, пише Washington Post.

Відвернутися від України означає наблизити глобальну катастрофу

Для міжнародної спільноти ризиковано підштовхувати Україну до вибору курсу дій, який йде всупереч з тим, чого прагнуть українці. Намагання перекреслити народну думку може дестабілізувати уряд. Будь-яка угода, досягнута шляхом переговорів, має гарантувати стійкий мир, а не просто перерву для перегрупування російських сил і нового нападу.

Криза системи світової безпеки

Це не повинна бути угода з Москвою про обмін території на припинення вогню, враховуючи їхню відповідальність за воєнні злочини, злочини проти людяності та геноцид проти українців. Захід не повинен повторити помилку 2008 року, коли він не зміг надати Україні та Грузії плани дій щодо членства в НАТО. Як слушно зауважив Тімоті Снайдер, всесвітньо відомий історик, «безглуздо захищати Путіна від відчуття того, що він програє – він сам це зрозуміє і буде діяти, щоб захистити себе».
Джерело: https://insightnews.media/why-are-talks-with-russia-impossible-and-more-support-for-ukraine-is-needed/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України