Новини

Передплата Youtube Premium: переваги, які сервіси включає, де оформити за 50 гривень на місяць

YouTube — один з найпопулярніших у всьому світі відеохостингів, який надає безкоштовний доступ до відеофайлів та дозволяє створити власний канал, а платний преміальний акаунт відкриває розширені можливості використання цієї платформи.

Що дає платна передплата на YouTube Premium

Підписка на Ютуб Преміум, окрім низки переваг, які ми розглянемо далі, відкриває доступ до ще двох сервісів — YouTube Music та YouTube Originals. Це два великі каталоги музики та фільмів, де кожен користувач зможе знайти для себе щось нове та цікаве. Фактично, сплативши одну підписку, Ви отримуєте можливість необмеженого використання одразу трьох додатків.

YouTube Music — каталог музичних треків різних жанрів та напрямків. Є аналогом Apple Music, але не перевершує його за кількістю композицій. Користувачі відзначають, що більшість треків присутні в обох сервісах, але деякі пісні можна знайти тільки в одному з них.

YouTube Originals — колекція фільмів, телешоу і серіалів, що постійно оновлюються. Оригінальне озвучення та субтитри обраною мовою. Каталог менший, ніж у Netflix, але кожен користувач підбере собі щось за своїми інтересами.

Ключові переваги платної підписки на Ютуб Преміум:

  • Відсутність реклами. Перегляд відео більше не переривається постійними надокучливими рекламними вставками та оголошеннями, які неможливо було прибрати раніше.
  • Тепер перегляд фільму чи іншого відео не залежить від наявності інтернет-з’єднання. Можна не просто зберегти відео у список “Подивитися пізніше”, а завантажити ролик на свій пристрій, натиснувши кнопку “Зберегти”.
  • Фоновий режим. Це перегляд відео в режимі зображення в картинці, наприклад, граючи в мобільну гру, можна одночасно дивитися кліпи або слухати музику. При вимкненому екрані відтворення звуку за допомогою цього режиму також не переривається.
  • Ще один зручний режим — “Тільки аудіо”. Можна використовувати для прослуховування музики, новинних та розважальних програм під час прогулянки, занять спортом або просто, коли немає потреби дивитися відео.
  • Мінімальна ціна. Це, мабуть, найдоступніший за вартістю сервіс серед аналогічних музичних та відеоплатформ. Наприклад, сайт https://playmusic.com.ua/ пропонує оформити участь у сімейній підписці YouTube Premium лише за 50 грн за місяць використання.
  • Різні варіанти передплат. Можна оформити як індивідуальну, так і сімейну передплату, до якої можна додати до 6 осіб. Вигідно та без зайвих реєстрацій.
  • Мультиплатформність. YouTube працює практично на будь-якому пристрої — смартфон, планшет, комп’ютер, ноутбук або телевізор. Для одного й того ж облікового запису можна використовувати одну передплату на всіх пристроях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України