Авторські статтіЗдоров'я

Передчасне старіння загрожує любителям мобільних гаджетів, – вчені

Вчені стверджують, що ті, хто проводити багато часу біля екранів мобільних пристроїв, піддають своє здоров’я ризику.

Дослідникам вдалося визначити, що блакитне світіння дисплеїв мобільних пристроїв робить згубний вплив на шкіру людини. Короткохвильове блакитне випромінювання, яке продукують дисплеї мобільних гаджетів, дуже шкодить станом шкірного покриву.

Виходить, що, постійно використовуючи гаджети, користувачі провокують у собі передчасне старіння. Особливо воно загрожує молодим любителям мобільних гаджетів, які супроводжують своїх власників всюди.

Головна небезпека прихована, так званого, HEV-випромінюванні. Воно являє собою високочастотний і високоенергетичний світло видимого спектру в діапазоні від чотирьохсот до п’ятисот нанометрів. Доведено, що це самий короткохвильовий світ, який здатний бачіті чоловік.

Дослідники розповіли, що у водно-ліпідної мантії шкіри відбувається руйнування ліпідних зв’язків цим самим HEV-випромінюванням. Результатом зникнення зв’язків ліпідів стає синтез меланіну, шкіра зневоднюється, а також утворюються пігментні плями.

Експерти радять переглянути ставлення до використання сучасних мобільних пристроїв. Це є необхідністю, яка вбереже шкіру від прискорення процесів ведуть до старіння, під впливом HEV-випромінювань, які генерують екрани планшетів, смартфонів і багато інших сучасні електронні пристрої.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України