Здоров'я

Перед черговою хвилею ковіду не можна знижувати темпи вакцинації

Харківщина встановила рекорд за кількістю щеплених за добу в Україні.

Проте перед черговою хвилею ковіду не можна знижувати темпи. На цьому наголосив перший заступник міністра під час зустрічі із заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Михайлом Черняком.

“Минулої доби на Харківщині вакцинували понад 14 тис. людей. Це гарний показник. Наголошуємо, що фактично єдиним захистом від коронавірусу є вакцинація. Тому я дякую за рекорд і щиро бажаю встановити новий”, – зазначив Олександр Комаріда.

Також перший заступник міністра перевірив роботу ковідних лікарень на Харківщині. В області відповідно до переліку закладів «першої та другої хвилі» визначено 13 закладів охорони здоров’я, які надають допомогу хворим на COVID-19. Ці лікарні повністю забезпечені відповідним обладнанням, 7 лікарень повністю виконали вимогу НСЗУ та під’єднали до централізованої подачі кисню понад 80% ліжок.

Загалом госпітальна база області – 2838 ліжок «першої та другої хвилі», які 100% забезпечені киснем.

Харківська обласна клінічна інфекційна лікарня зараз розрахована на 330 ліжок, 24 з яких – реанімаційні. Лікарня оснащена 42 апаратами ШВЛ, має 233 точки централізованого кисню, решта – із кисневими концентраторами. Сьогодні у лікарні перебуває 217 пацієнтів.

Також в області ведуть активну роботу з попередження COVID-19 – тут уже зробили понад 678 тис. щеплень. Першу дозу отримали – 391 943 осіб, другу – 286156 осіб. Щеплено майже 50% медиків і 35% освітян.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України