Економіка

PepsiCo проти ЗСУ: спалахнув скандал через рекламу та ставлення компанії до війни

Один із найбільших світових виробників напоїв компанія PepsiCo заборонила згадувати війну в Україні та підтримку української армії у своїй рекламі в Україні.

Проукраїнська ініціатива B4Ukraine, яка відслідковує присутність міжнародного бізнесу в РФ після вторгнення путінської армії в Україну, зчинила в соціальних мережах гучний скандал.

 PepsiCo против ВСУ: вспыхнул скандал из-за рекламы и отношения к войне

Рішення компанії було таємним, проте активісти змогли дізнатися про нього: вони отримали документ PepsiCo, складений восени 2023 року. Тоді компанія намагалася знайти нову рекламну агенцію в Україні.

У матеріалах зазначено, що під повну заборону потрапила згадка про війну, бойові дії та навіть українську армію. Під заборону потрапила будь-яка підтримка України та її збройних сил.

Користувачі вже починають закликати до бойкоту продуктів компанії, яка припустилася образливого ставлення до України та її армії на тлі вторгнення РФ.

Представники B4Ukraine звернулися за коментарями до офісів Pepsi в Україні та США, але поки що не отримали відповіді.

Журналісти нагадують, що після початку війни компанія PepsiCo не повністю пішла з Росії та продовжує вести там бізнес, сплачуючи податки до російського бюджету. Ці гроші надходять на фінансування російської армії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України