Авторські статтіТехно

Пентагон знищить помилкові джерела GPS. Фото

   Творці високоточних боєприпасів більше не сподіваються на системи GPS-наведення, оскільки використання противником обладнання для створення перешкод і навіть підміни сигналу становить серйозну загрозу.

Науково-дослідна лабораторія ВПС США розробляє систему самонаведення для авіаційних бомб, яка буде знищувати всілякі «глушилки» – джерела хибних сигналів і перешкод для системи GPS.

Такі системи здатні генерувати перешкоди на частотах GPS (1176,45, 1227,6 і 1575,42 МГц), або посилати помилковий сигнал і таким чином збивати системи наведення ракет і авіабомб з мети. При цьому «глушилки» відрізняються простотою конструкції і низькою вартістю, що робить їх доступними.

Система, яка буде з ними боротися, отримала назву HOG-J (Home-On-GPS Jam). Новою головкою самонаведення планується оснащувати високоточні керовані авіаційні бомби SDB-I і комплекси наведення JDAM, які перетворюють вільнопадаючі бомби в коректовувані.

Технічні подробиці про систему поки не повідомляються, а бойові випробування HOG-J вже відбулися на ракетному полігоні White Sands в Нью-Мексико (США). На озброєння американської армії нова система повинна надійти в 2017 році.

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.