Пентагон знищить помилкові джерела GPS. Фото

   Творці високоточних боєприпасів більше не сподіваються на системи GPS-наведення, оскільки використання противником обладнання для створення перешкод і навіть підміни сигналу становить серйозну загрозу.

Науково-дослідна лабораторія ВПС США розробляє систему самонаведення для авіаційних бомб, яка буде знищувати всілякі «глушилки» – джерела хибних сигналів і перешкод для системи GPS.

Такі системи здатні генерувати перешкоди на частотах GPS (1176,45, 1227,6 і 1575,42 МГц), або посилати помилковий сигнал і таким чином збивати системи наведення ракет і авіабомб з мети. При цьому «глушилки» відрізняються простотою конструкції і низькою вартістю, що робить їх доступними.

Система, яка буде з ними боротися, отримала назву HOG-J (Home-On-GPS Jam). Новою головкою самонаведення планується оснащувати високоточні керовані авіаційні бомби SDB-I і комплекси наведення JDAM, які перетворюють вільнопадаючі бомби в коректовувані.

Технічні подробиці про систему поки не повідомляються, а бойові випробування HOG-J вже відбулися на ракетному полігоні White Sands в Нью-Мексико (США). На озброєння американської армії нова система повинна надійти в 2017 році.

Популярная Механика

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh